999 rezultate për

vela

Të vërtetat që s'i ka thënë askush, gazeta britanike zbulon çfarë fshihet pas telenovelave turke Gazeta britanike "The Guardian" i ka kushtuar një artikull telenovelave turke duke zbuluar edhe fakte që fshihen pas tyr
Telenovela Neymar, ky është vendimi i fundit i PSG Neymar qëndroi tek Parisi pavarësisht se dëshira për tu larguar ishte e madhe. Por sipas asaj që raporton e përditshm
Serialet e ndejkura turke kanë anën e tyre të errët, zbulojeni Me siguri që gjithsecili prej jush që po lexon këtë artikull ndjek të paktën dy seriale turke. Dhe ajo që ju ka bërë të
Mer fund telenovela, Sadiku firmos me ekipin e njohur spanjoll Merr fund “telenovela” Sadiku. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare është zyrtarisht pjesë e Malagës duke iu bashkuar skuadrë
Carlos Vela sfidon Ibrahimovic, realizon gol alla-Maradona (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic apo Carlos Vela, cili është më i miri në MLS? Gjiganti suedez aq që e pranon krahasimin, sepse, sikur
"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymar
Merr fund telenovela, ylli i Juves në fundjavë zbarkon në Premier League Moise Kean do të niset neser drejt Liverpulit, për të kompletuar testet mjekësore tek skuadra e Everton. "Sky Sport I
Merr fund telenovela, Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Leicester Telenovela Harry Maguire duket se ka marrë fund. Mbrojtësi i Leicester City ka arritur marrveshjen me Manchester United
Lamtumirë Turqi dhe Indi! Tashmë Tv Klan rikthen telenovelat braziliane Lamtumirë serialeve turq dhe indiane! Tashmë Tv Klan do të rikthehet sërish në bazë duke risjellë për publikun shqiptar
"Telenovela" Hysajt drejt fundit, agjenti i tij përfundon në zyrat e klubit të ri Telenovela Hysaj duket se po merr fund dhe me shumë gjasa, Roma do të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran, i ci
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke më krahasuar me Carlos Velan Zlatan Ibrahimovic e ka etiketuar të gabuar vendimin e shtypit në Amerikë, në krahasimin që i bënë me Carlos Velan. L
ZYRTARE/ Merr fund telenovela e gjatë, De Ligt bëhet me skuadër të re Matthijs de Ligt pritet të udhëtojë drejt Italisë për testet mjekësore te Juventusi gjatë ditës së mërkurë pas arritjes
E BUJSHME/ Merr fund telenovela, Muriqi firmos me gjigandët e Stambollit (FOTO LAJM) Vedat Muriqi mund të quhet lojtari më i ri i Fenerbahce. Kosovari ka arritur akordin me gjigandët e Stambollit dhe se sh
Merr fund telenovela, Rabiot vendos për të ardhmen Ka marrë fund dilema për të ardhmen e mesfushorit francez Adrien Rabiot. Juventus ka arritur marrëveshje me mesfushor
Merr fund telenovela, kur firmos Rabiot me Juventusin Adrien Rabiot do të firmosë me Juven javën e ardhshmë një kontratën 5 vjecare. Fracezit i skadon kontrata me PSG-në n
Përfundon telenovela, De Ligt zgjedh skuadrën e re për 70 milion euro Telenovela Matijs de Ligt duket se ka marrë fund, me yllin holandez që pritet të zyrtarizohet te Juventusi. De Ligt
"Telenovela" De Ligt, edhe Reali hyn në garë për holandezin Real Madridi ka hyrë në garë për t’i siguruar shërbimet e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligtit, i cili i ka futur në
Merr fund telenovela, James Rodriguez shumë pranë klubit të madh (FOTO LAJM) James Rodriguez është shumë pranë firmës me Napolin. "ESPN Columbia" nëpërmjet një postimi në Tëitter ka konfirmuar se J
Merr fund telenovela, Sarri është trajneri i Juves (FOTO LAJM) Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ditën e djeshme, në aksin Milano-Lond