999 rezultate për

vejsiu

Renato Mekolli flet për Alketa Vejsiun: Është shumë tekanjoze Ai është padyshim një nga shefat më të mirë të kuzhinës shqiptare. I ftuar në Thumb Renato ka rrëfyer hsumë nga sekre
Alketa Vejsiu dhe fytyra e saj pa make up (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një nga moderatoret shqiptare që gjithmonë është shfaqur para publikut e kuruar deri në detaj. Po
Alketa Vejsiu shkëlqen nga pushimet, larg prej plazhit Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur por edhe suksesin e saj në këtë fushë
600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri. Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmë
Alketa Vejsiu bëhet nostalgjike, poston transformimin e saj ndër vite (VIDEO) Alketa Vejsiu, vazhdon të jetë njëra ndër prezantueset më të njohura në Shqipëri. Përveç prezantimit, ajo vazhdon të
Dhimbje akoma e freskët, Alketa Vejsiu kujton me mall Ergi Dinin (VIDEO) Përmes një video-kolazhi moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka kujtuar 4 edi
Deklarata e papritur e Robertit: Alketa Vejsiu është një monstër Robert Aliaj tashmë është bërë koleg me Alketën prej katër vitesh për shkak të bashkëpunimit në Dance With Me. Në du
Alketa Vejsiu shfaqet plot stil Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Por ajo është kujde
Alketa Vejsiu mahnit nga Miami: Tregon format super (FOTO LAJM) Ndonëse është treguar gjithnjë e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, Alketa Vejsiu duket se dalëngadalë po fillo
Alketa Vejsiu me pantallona në vlerë prej më shumë se 500 euro Edhe Alketa Vejsiu shpenzon shumë për garderobë. Në njërën prej faqeve në Instagram ku po dalin çmimet marramendëse t
Zbulohet kur do të nis programi më i ri i Alketa Vejsiut ''Dance With Me'' mbaroi rrugëtimin e saj në javën e fundit të dhjetorit, por para se të përfundonte edicioni i katërt,
“Je kot të rrofshin fotot'', Alketa Vejsiu i kthehet komentueses (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur por edhe suksesin e saj në këtë fushë
Alketa Vejsiu del nga vetja në ishujt ‘'Bahamas'’ (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur e publikut shqiptar Alketa Vejsiu, pushimet e dimrit ka vendosur t’i kalojë në një vend ekzot
Alketa Vejsiu “sulmohet” nga peshkaqeni në Karaibe Moderatorja Alketa Vejsiu, ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mr
Pushimet luksoze të Alketa Vejsiut, e zhveshur në mes të dimrit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka zgjedhur të shijojë pushimet dimërore në një vend të jashtëzakonshëm. Ndryshe nga p
Xhensila dhe Trimi rrëmbejnë çmimin e parë në “Dance With Me” Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i katërt i "Dance ëith Me" në Tv Klan. Në një natë të mbushur plot supriza, kë
Kur do të bëhet baba? Erion Veliaj i jep përgjigjen epike Alketës (FOTO LAJM) Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë një ndër çiftet më sipmatikë në Shqipëri. Pavarësisht se tashmë kanë disa vite mart
Alketa Vejsiu shfaqet pa make-up! (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një ndër femrat më të kuruara të ekranit shqiptar. Gjithmonë është dalluar për stilin e saj të v
Alketa Vejsiu ndihet krenare për vajzën e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e ka mbajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e saj private. Ajo ka folur shumë r
Alketa detyron Valbonën të kërcejë në skenë Gjatë mbrëmjes së të hënës në spektaklin “Dance with Me” bukuroshja Valbona Selimllari ka kërcyer vallen e Tropojës me f