999 rezultate për

vejsiu

U dënua me 4 vite burg, lirohet vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i prezantueses së njohur, Alketa Vejsiu, ka arritur të marrë lirinë një vit pas arrestimit në Lezh
Alketa Vejsiu thumbon publikisht VIP-at që munguan në eventin e saj Në një postim, ku shfaqen disa momente nga Class Fashion Show të filmuara nga fotografi Olsi Beçi, Alketa Vejsiu falende
Pas kësaj deklarate, a do ta shohim Alketa Vejsiun në aktrim? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shënoi një tjetër sukses me sfilatën e ‘Class’, e cila bëri bashkë
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
Nga Luana Vjollca te Alketa Vejsiu, si dukeshin VIP-at tanë kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Edhe pse jemi mësuar ti shohim ditëve të sotme të kuruar dhe gjithnjë në formë, edhe VIP-at shqiptarë kanë qenë dikur fë
Alketa Vejsiu i drejotehet Arbanës: Shkëlqen kur je e dashuruar (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Arbana Osmani përflitet se është në një lidhje dashurie me regjisorin, Eduart Grishaj. Edhe pse ata nu
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
E "kryqëzon" për gishtat e këmbëve, Alketa Vejsiu nuk ja përton komentueses (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Me një karrierë të gjatë televizive, Alketa është kthyer
E quajnë hipokrite pasi lavdëron Shqipërinë, reagon Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka vendosur të ndajë video ka perlat në Jugun e Shqipërisë. “Shqipëria, bukuroshja e Mesdheut, toka që aq
Nga Lori Hoxha te Alketa Vejsiu, njihuni me vipat që janë kthyer në "vlogger" (VIDEO) Me zhvillimin e teknologjisë po krijohen edhe opsione të reja për profesione siç është ai i një ‘vlogger-i’. Një ‘vlogg’
Alketa Vejsiu nis pushimet në Turqi, publikon foto vetëm me rroba banjo (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu pas mbarimit të “Piter Pan” u nis menjëherë me pushime. Fillimish
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
Alketa Vejsiu shkon në fshatin e "Tarameles", do bëhet me shtëpi të re “Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej ditës së parë kur u shfaq në ekr
Alketa Vejsiu e fiksuar pas "Tarameles" shkon dhe e surprizon në Mushqeta (FOTO LAJM) Xheison Bafti është vogëlushi i edicionit të dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", i cili mori famë të madhe dhe f
Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan është dhënë puntata e radhës e Piter Pan. sigurisht përvec fëmijëve, këtë herë
I përmendin jetën luksoze, shpërthen Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu gjithmonë ndaj me ndjekësit e saj foto nga e përditshmja dhe kështu ka bërë edhe ditën e sotme. "E die
Alketa si Jennifer Lopez, shfaqet në video pa pikë make-upi (VIDEO) Jennifer Lopez publikoi një video gjatë përgatitjeve të Oscars që u quajt shumë e guximshme. Ajo dukej pa ‘make up’,
Alketa Vejsiu, bëmë baba të të ngjajë Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka treguar edhe një tjetër talent kahas moderimit ,shkruan Albeu.com Siç e
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë
Askush nuk e dalloi, Alketa Vejsiu publikon pamjet 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Padyshim që ajo është një nga moderatoret më të mira të ekraneve shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fj