999 rezultate për

veja

Vdes gruaja e diktatorit të tmerrshëm (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë Mirjana Markoviç e veja e ish-kasapit të Ballkanit, Sllobodan Millosheviq. Sipas raportimeve të medi
Deveja dhuron spektakël me topin (VIDEO) Jo vetëm njerëzit dhe në veçanti futbollistët dinë të luajnë futboll, shkruan Albeu.com Por edhe kjo deve i ka marrëd
E veja rrëfen tmerrin e grabitjes në Kamëz: Burri u vra duke mbrojtur djalin Rita Buci, e veja e tregtarit që u ekzekutua nga grabitësit në dyqanin e familjes në Kamez, dëshmoi në gjykatën e Tiran
"Vëllai vdiq në aksident, ish-gruaja do dëmshpërblimin" Anila Lipo është nga Durrësi dhe vjen sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” për të rrëfyer një histori jo si të
Deshi ta merrte me vete në varr, e veja e Eskobar tregon sekretin e errët Eshte sekreti i jetës që kishte vendosur ta merrte me vete në varr. Më në fund 57-vjeçarja Maria Victoria Henao, e veja
Ja senatori që do të zëvendësojë John McCain Jon Kyl do të emërohet në vend të senatorit të ndjerë John McCain. Lajmin e ka bërë të ditur e veja e ish-senatorit Cind
Si u mashtrua e veja amerikane me foton e vëllait të Arben Gashit (FOTO LAJM) Një e ve nga Orlando ka humbur të gjitha kursimet e jetës së saj, pasi u mashtrua nga një person i cili përdorte fotogra
E veja e fituesit të Çmimit Nobel “e gatshme për të vdekur” Liu Xia, 57 vjeçare gjendet në arrest shtëpiak nga viti 2010, pasi burri i saj është shpërblyer me çmimin Nobel. Ajo
Rrëfehet e veja e diktatorit: Si më propozoi Enver Hoxha për martesë Bashkëshortja e diktatorit Enver Hoxha në një intervistë ka treguar çdo gjë në lidhje me martesën e saj, që nga njohja,
Nexhmije Hoxha nuk pendohet për asgjë!... Bashkëshortja e diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha ka dhënë intervistën e fundit të saj për gazetaren Rudina Xhunga.
E veja e Dritan Hoxhës merr frenat e "Top Channel" (FOTO LAJM) Tashmë ka ndodhur zyrtarisht, pavarësisht edhe paralajmërimeve të shpeshta në media, ardhja e së vejës së Dritan Hoxhës
Foto me deven, shikoni çfarë merr si shpërblim (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë një person, i cili po përpiqet që të bëjë një foto me deven, në momentin që po ushq
32 vende të reja pune për gratë e veja Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Abrashi ka njoftuar për nënshkrimin e një marrëveshjeje e cila do t’i sigurojë
E veja e Arkanit: Akuzat kundër burrit tim janë vetëm shpifje E veja e terroristit serb, Arkan ka dalë në mbrojtje të burrit të saj, duke thënë se akuzat kundër bashkëshortit të saj
Deveja buzëqesh për një "selfie" në grup (FOTO LAJM) Fotografimi i vetvetes në grup është kthyer në një modë tashmë. Po ashtu, shpesh në këto foto të fotografimit të vet
Shkon në 19 numri i të prekurve nga virusi pandemik AH1 Rritja e të prekurve nga gripi ka bërë që në Ministrinë e Shëndetësisë të mblidhet Komiteti Ad-Hoc. Komiteti, bazuar në
Christy Walton, gruaja më e pasur në botë Në mesin e 100 miliarderëve më të fuqishëm të këtij viti në botë figuron edhe e veja e themeluesit të zinxhirit më të ma
E veja e Asanajt dyshohet se kërkoi para në emër të Asanajt Gruaja e Dino Asanaj është marrë në pyetje nga policia në cilësinë e të dyshuarës për kërkim të parave për hotelin “Gran
Familja e bin Ladenit dëbohet në Arabinë Saudite Avokati i familjes së Osama bin Ladenit në Pakistan njoftoi se të vejat dhe fëmijët e kryeterroristit të vrarë, dy shtet
Deveja sulmon reporteren (VIDEO) Një reportere televizive pati një moment të vështirë kur një deve u përpoq të hante flokët e saj. Reporterja televizive,