999 rezultate për

vegel

Bardhi i përgjigjet Ramës: Mos u merr me kandidatët e PD! Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i përgjigjet kryeministrit Edi Rama, duke e konsideruar v
Dash Shehi i del në mbrojtje Jozefina Topallit: Nuk është vegël e Ramës "Nuk e pranoj që Topalli është vegël e Ramës. E di që nuk i pëlqen Basha..." Lëvizja për Ndryshim, është forca më e r
Shkarkimi i Kajmakut, reagon Rama: KQZ një vegël e vjetër Pas vendimit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për shkarkimin e Agim Kajmakut ka reagur dhe kryeministri Rama. Sipa
Basha: Gazetarët jo vegël propagande në duart e kryeministrit Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh për ditën e lirisë së shtypit ku ka folur për gjendjen e
Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
Pacolli del kundër Haradinajt për taksën serbe, a është vegël e Thaçit? Zëvendëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministër i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka deklaruar se nuk mund të refuzojnë kërk
Zyrtari i LDK-së i thotë Lutfi Hazirit vegël e Thaçit Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj e ka akuzuar bashkë partiakun e tij, Lufti Hazirin për përkrahje të Presidentit Thaç
Labi tani kujtohet të heqë firmën për Specialen, thotë se nuk është vegël pse kishte thënë se nuk është pishman që ka nënshkruar për shfuqizimin e Speciales, deputeti Labinot Tahiri, i cili tash
LSDM i bën thirrje Ivanovit: Mos u bëj vegël e Gruevskit Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë ka reaguar edhe një herë nsaj presidentit Gjorge Ivanov duke i bërë thirrje që të p
Trump nuk ndalet: Sistemi i emigracionit në vend nuk do të përdoret si "vegël" Në fjalimin e tij të përjavshëm, Donald Trump premtoi se sistemi i emigracionit në vend nuk do të përdoret si "vegël" pë
Trump: Sistemi i emigracionit nuk do të përdoret si "vegël" e terrorizmit Në fjalimin e tij të përjavshëm, Presidenti amerikan Donald Trump premtoi se sistemi i imigracionit në vend nuk do të pë
Masakra në Dajç, xhaxhai i viktimës rrëfen ngjarjen Xhaxhai i Gacalin Kopshtit, 30-vjeçarit që mbeti i vdekur nga të shtënat me armë në një lokal në Dajç është i shokuar ng
LR-PDSH: BDI është vegël manipuluese e VMRO-DPMNE-së Lëvizja për reforma në PDSH, në një reagim dërguar mediave sot thotë se nisma e BDI për në Gjykatën Kushtetuese për të v
I moshuari qëllon gruan me vegël bujqësore, më pas vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kryekuq të Divjakës, ku një i moshuar ka vrarë veten, pasi qëlloi bashkëshorte
Dule: Rama mbetet vegël e Kokëdhimës Një reagim ka ardhur ditën e sotme nga PBDNJ lidhur me prishjen e Kishës së Dhërmiut. Partia e Vangjel Dules e konsidero
Kur strukturat partiake përdoren si vegël Nga Arton Muhaxheri Të gjitha subjektet politike në Kosovë përafërsisht kanë të njejtën skemë të organizimit s
Muhaxheri: Gjykata tregoi se është vegël e PDK-së Arton Muhaxheri nga Vetëvendosje është shprehur vendimi i Gjykatës Kushtetuese sot, në fakt ishte një vendim i vulosur "
Censusi, PBDNJ kundërshton rezultatin për fenë dhe kombësinë Kandidati për deputet i PBDNJ në Korçë Thanas Poçi i ka cilësuar rezultatet përfundimtare për regjistrimin e popullësisë
Jahjaga, vegël e LDK Edhe dy ditë presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga mbush plot 2 vjet që është në këtë post. Në fillim të zgjedhjes së s
Tre minuta larg Tiranës, varfëri ekstreme Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama e ka cilësuar si ekstreme varfërinë në periferitë e qyteteve. Gjatë një vizite në nj