999 rezultate për

vegasit

Kallash, Colt dhe eksplozivë, terroristi i Las Vegasit përdori 23 automatikë gjatë sulmit (FOTO LAJM) FBI ka zbuluar detaje të frikshme në lidhje me terroristin Stephen Paddoc që vrau 59 dhe plagosi 527 persona gjatë ditës
Terroristi i Las-Vegasit kishte dy avionë privat, ja detaje të reja Autori i masakrës së Las Vegasit, i cili vrau 59 njerëz dhe plagosi 527 të tjerë në Las Vegas mbrëmjen e së dielës, isht
Putin ngushëllon Trump-in për tragjedinë e Las Vegasit Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin i ka dërguar një telegram ngushëllimi homologut të tij amerikan, Donald Trump pas tr
58 të vdekur e 515 të plagosur, masakra e Las Vegasit me anë të fotove (FOTO LAJM) Të paktën 58 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 515 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi Stephen Paddock hapi zj
Babai i terroristit të Las Vegasit, në listën e më të kërkuarve të FBI (FOTO LAJM) Babai i sulmuesit të Las Vegasit ka qenë më herët në listën e dhjetëshes më të kërkuar nga FBI-ja. Babai i Stephen,
FBI hedh poshtë pretendimet e ISIS për autorsinë e sulmit në Las Vegasit FBI ka njoftuar se sulmuesi që vrau mbi 58 persona mbrëmë në festivalin e muzikës në Las Vegas “nuk ka të bëjë me ISIS-
Vrau 50 dhe plagosi 406 të tjerë, gjithçka që duhet të dini për terroristin e Las Vegasit Autoritet kanë publikuar informacione të reja të reja lidhur me Stephen Paddock, sulmuesin nga Las Vegasi. Paddock i
Publikohen pamje të hotelit nga ku sulmuesi i Las Vegasit vrau 50 persona Janë publikuar fotografi të katit të 32-t të hotelit “Mandalay Bay” nga ku sulmuesi, Stephen Paddock, vrau me armë zjarr
Zbulohet lidhja e vrasesit te Vegasit me grupin terrorist, ja emri që kishte në organizatë (FOTO LAJM) Las-Vegasi është tronditur sot nga një sulm vdekjeprurës. Një person ka shtënë me armë gjatë një koncerti në njërën nga
"F**k, një vajzë u qëllua në kokë", mbreti i Instagramit e sheh pisk në masakrën e Las Vegasit (VIDEO) Dan Bilzerian njihet si mbreti i Instragramit me jetën luksoze të rrethuar nga shuma vajza seksi që ai bën. Ai ka qël
Policia thotë se ka përfunduar aksioni në Las-Vegas Një sulm me armë ka ndodhur në zonën Nevada të Las-Vegasit në të cilin u vranë 2 persona dhe u plagosën 24 të tjerë, 14
Vijnë detajet e para nga policia e Las-Vegasit Policia në Las Vegas po jep detaje më të fundit nga sulmi me armë që ka ndodhur në një kazino të këtij qyteti. Sipas
Futboll në “qytetin e mëkatit” Për të hedhur rrënjë të forta të futbollit në “qytetin e mëkateve”, nuk do të jetë e lehtë në një vend ku të gjithë mend