999 rezultate për

vegas

Vdes koka e kazinove të Las Vegasit, pse do varroset në Izrael? Sheldon Adelson, një miliarder amerikan, manjat i kazinosë dhe pronar i Las Vegas Sands Corporation, ka vd ekur në moshë
Sot është kthyer në një qytet fantazmë, historia e "Las Vegasit" të Italisë (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është një prej qyteteve fantazmë më të mëdhenj në botë. Në pikun e tij, qyteti i ndërtuar në Alpe, 80 m
Na paskan hedhur hi syve, intrigat pas fototve të famshme të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Çfarë ndodh në Las Vegas mbetet po në Las Vegas, por ajo që ndodh brenda familjes mbretërore nuk mund të ngelë kurrsesi
Gjendet i vdekur në moshën 30 vjeçare aktori i dashur i "Twilight" (FOTO LAJM) Gregory Tyree Boyce, një aktor i njohur për shfaqjen e tij në “Twilight”, ka vdekur në moshën 30-vjeçare sipas Fox News.
ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja Fury-Wilder, kjo është data e re Ashtu siç u paralajmërua, lufta mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder është shtyrë për një datë të re, për shkak të koronavi
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Njihuni me tifozen "bombë" të Barcelonës (FOTO LAJM) Isa Vegas është një ndër tifozet më seksi në botë. Modelja 23-vjeçare argjentinase po bëhet “yll” në rrjetet sociale,
Dy milion euro për sekond, shuma stratosferike që fitoi McGregor në Las Vegas (VIDEO) Conor McGregor ka fituar 1.5milionë funte për sekondë për shkatërrimin që i bëri Donald Cerrones në rundin e parë, thotë
McGregor – Cerrone, konfirmohet ora e meçit Connor McGregor po rikthehet në UFC. Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në
Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi: Burri tha se më do sek*i! Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje dis
Sekreti 25 vjeçar, basketbollisti: Madonna më ofroi 20 milion dollarë për ta lënë shtatzanë (FOTO LAM) 25 vite pas asaj lidhjeje të shkurtër, por të shumëpërfolur dhe me rastin e promocionit të një dokumentari të jetës së t
Goditi me grusht 3 punonjës në hotel, arrestohet reperi i njohur (FOTO LAJM) Fetty Wap është arrestuar në Las Vegas të dielën në mëngjes pas një sulmi ndaj tre punonjësve të një hoteli, sipas Assoc
Tristan i përgjërohet për rikthim Khloes pas tradhtisë Pas skandalit të tradhtisë, Tristan Thompson ka filluar të ndjejë mungesën e Khloe Kardashian, pasi e ka parë atë duke f
Policia amerikane jep urdhër për marrjen e ADN-së së Cristiano Ronaldos Policia e Las Vegasit dëshiron t’i shohë nëse analizat e ADN-së së Cristiano Ronaldos përputhen me ato të fustanit të Ka
Fotot me dekolte të Marinës nga Las Vegas çmendin Luanën (FOTO LAJM) Marina dhe Geti janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet. Ata të dy bëhen shpesh kryefjala e mediave rozë për s
Rama i mbylli bastet por nuk dorëzohen, Prizreni do të jetë Las Vegasi i shqiptarëve Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka marrë vendim që nga data 1 janar i vitit 2019 të mbyllen në Shqipëri të gjitha ka
Khabib ka një kërkesë të veçantë për Mayweather Khabib Nurmagomedov është njeriu i momentit. Pas fitores ndaj irlandezit, Conor McGregor, tashmë flitet për një duel me
Mund ti shkatërrohet karriera, sa vite burg rrezikon të dënohet Ronaldo për përdhunim Ronaldo, është përfshirë në një skandal të madh kohët e fundit, ku akuzohet nga Kathryn Mayorga për përdhunim, të kryer
Policia e Las Vegasit: Provat për Ronaldon nuk kanë humbur ende Policia e Las Vegasit citohet të këtë thënë se i ka provat origjinale të dhunimit të Cristiano Ronaldos, të cilat nuk ka
Ylli i MMA-së zbulon skandalin në duelin Khabib - McGregor Khabib Nurmagomedov triumfoi përballë Conor McGregorit në duelin UFC 229 në Las Vegas duke mbrojtur titullin e kampionit