E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

vedat

Muriqi "çmend" Stambollin, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO) Vedat Muriqi është rikthyer sërish protagonist te skuadra e Fenerbahçes në kampionatin turk. Shqiptari i Kosovës ka real
Papiss Cisse i bën "diss" Vedat Muriqit (FOTO LAJM) Sulmuesi senegalez, Papiss Cisse, ishte lojtari më i mirë në fitoren e Alanyasporit 3:1 kundër Fenerbahçes, duke shënuar
Shkëlqeu me Kosovën, Fenerbahce i vendos çmimin e frikishëm Vedat Muriqit Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesin e Kosovës Vedat Muriqi. Muriqi u transferua verën që lamë pas
E BUJSHME/ Tottenham pas Muriqit, dërgoi 2 agjentë për ta ndjekur ndaj Anglisë Vedat Muriqi po kalon një super formë. Ai ka shënuar 3 gola këtë sezon 1 me Kombëtaren dhe 2 me Fenerbacen. Së fundmi
GOOOL! Kosova shtang Anglinë (VIDEO) Kosova e ka nisur me gol në Wembley. Valon Berisha ka shënuar që në minutën e parë duke shtangur anglezët. Një gabim
Është njeriu i momentit, Muriqi në radarët e gjigandëve Europianë Vedat Muriqi ishte padyshim njëri prej më meritorëve në fitoren e madhe që "Dardanët" e arritën ndaj Çekisë, duke shënua
I shënoi Çekisë, Fenerbahçe uron publikisht Muriqin (FOTO LAJM) Vedat Muriqi realizoi golin e barazimit ndaj Çekisë në fitoren 2:1 duke qënë një nga më të mirët e ekipit. Ai gjithas
Flet Vedat Muriqi pas golit: Për këtë Kosovë ia vlen të vdesësh Vedat Muriqi ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes me Çekinë. Muriqi ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë, duke
Po tërbon Stambollin, Fenerbahçe refuzon 12 milionë euro për Vedat Muriqin Vedat Muriqi ka filluar më së miri kampionatin turk. Lojtari i Kosovës në dy ndeshjet e para ka realizuar dy gola mja
Supergoli i Vedat Muriqit zgjidhet goli i javës (VIDEO) Sipas një sondazhi që e ka bërë bein sports, ku fansat e futbollit kanë votuar për golin më të mirë, goli i futbollistit
ZYRTARE/ Vedat Muriqi transferohet te Fenerbahce Skuadra turke, Fenerbahce më në fund e ka bërë për vete Vedat Muriqin. Pas shumë mëdyshjeve rreth të ardhmes së sulmu
E BUJSHME/ Merr fund telenovela, Muriqi firmos me gjigandët e Stambollit (FOTO LAJM) Vedat Muriqi mund të quhet lojtari më i ri i Fenerbahce. Kosovari ka arritur akordin me gjigandët e Stambollit dhe se sh
Vedati i Stupcave, me "pulë" në det (VIDEO) Njëri prej aktorëve më të dashur për publikun shqiptarë, Vedat Bajrami nga grupi humoristik “Stupcat”, po vazhdon të sje
Istanbul Basaksehir futet në garë për Vedat Muriqin Vedat Muriqi është një nga më të kërkuarit në merkato. Kosovari i cili mbylli një super sezon te te skuadra e Rizesporit
Vedat Muriqi i pandalshëm, shënon edhe përballë Besiktas (VIDEO) Vedat Muriqi shënon përsëri. Sulmuesi kryesor i kombëtares së Kosovës ka gjetur rrugën e rrjetës pasditen e sotme, në pë
Vedat Muriqi magjik, realizon sërish për Rizesporin (VIDEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në Turqi. Kosovari i cili po shënon pothuaje në cdo ndeshje, sot ai ka realizuar sërish pë
Vedat Muriqi spektakolar, dopietë për Rizesporin (VIDEO) Vedat Muriqi nuk ndalet së shënuari. Kosovari i cili luan për Rizespor po ndhimon skuadrën e tij drejt fitores ndaj Kays
Vedat Muriqi magjik, kalon në avantazh Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi nuk ndalet së shënuari. Kosovari ka realizuar golin e parë të sfidës ndaj Kayserisporit në minutën e 21,
Vedat Murqi feston me presidentin e Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi vojon formën fantastike në Turqi. Muriqi shënoi golin e dytë të ndeshjes në fitoren 3-0 të Rizespor n
Vedat Murqi magjik, realizon supergol me Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi vijon të ruajë momentin e tij të mirë duke shënuar edhe këtë javë me skuadrën e Rizespor në Turqi. Sulmu