999 rezultate për

vecanti

10 destinacionet më të panjohura turistike (FOTO LAJM) Koha për pushuime sa vvjen dhe bëhet më e afërt për këtë është e rëndësishme që ju të mendoni mirë dhe të vendosni desti
Mrekullia e botës nënujore (FOTO LAJM) Bota nënujore është një mrekulli me vete. Shumëllojshmëria që ajo mbart të bën të mendosh se është imagjinare dhe jo se
Fansat në konkurencë për Luanën, thyejnë rekordin për trëndafilat (FOTO LAJM) Luana Vjollca çdo ditë e më shumë po kthehet në çështje dite në mediat rozë, për shkak të marrjes së buqetave me lule ka
Nga kush është zhgënjyer Jonida Maliqi? (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi, kohët e fundit na ka përcjell një mesazh tejet interesant në rrjetet sociale, referuar miqesis
OVL-UÇK protestë në mbrojtje të "Grupit të Drenicës" Organizata e Veteranëve të luftës së UÇK-së iu ka bërë thirrje të gjithë veteranëve të protestojnë në mbrojtje të bashkë
Gruaja i hedh ujë të nxehtë koleges se i vonoi kafenë Shërbimi i kafesë me vonesë ka qenë arsyeja që ka irrituar një grua arabe në Rijad e cila i ka hedhur ujë të nxehtë në t
Mou bën katër urime, më i veçanti për Arbitrin Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, nuk e ka pranuar aspak mirë humbjen nga Sunderlandi në Stamford Bridge. Blutë pësu
Jese: I falenderoi të gjithë, në veçanti Ronaldon Sulmuesi i Realit të Madridit, Jese Rodrigues, është shprehur se ndihet shumë i lumtur për golin dhe falenderon të gjith
Aksidenti i Schumacher, reagimet e pilotëve (FOTO LAJM) Lajmi i aksidentit të rëndë që pësoi Michael Schumacker ditën e djeshme bëri xhiron e botës dhe sigurisht që solli dhe r
Bruksel, mbahet takimi për zgjedhjet Në Bruksel u mbajt raundi i radhës i bisedimeve teknike për zgjedhjet, në kuadër të dialogut për normalizimin e marrëdhë
Rama: Krimi e ka zënë Shqipërinë për fyti Kreu i Partisë Socialiste i kërkoi sot deputetëve të PS-së në Komisionin e Ligjeve angazhim të plotë për një paketë prop
Ban Ki-Moon: Të ndalet masakra në Siri Sekretari i Përgjithshëm i OKB, Ban Ki-Moon në hapje të konferencës së donatorëve për ndihmë humanitare ndaj Sirisë të o
Siri, 25 viktima nga luftimet Të paktën 25 persona u vranë në luftimet e zhvilluara gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm në Siri. Sipas një bi
SHBA kërkon heqjen e strukturave paralele në veri Përfaqësuesja e Delegacionit të Shteteve të Bashkuara në OSBE, Nida Gelazis ka kërkuar nga Serbia që t’i shpërbëjë struk
Barrierat e reja nga Maqedonia pengesë për prodhimin vendor Gjatë vizitës në Komunën e Prizrenit Kryetari i OEK-ut vizitoi kompanitë me renome të kësaj komune si Abi-Elif, Xharra P
Qeveria e Kosovës përshëndet rezolutën e PE Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi ka përshëndetur rezolutën e Parlamentit Evropian, e cila ia tërheqë vërejt