999 rezultate për

vecante

Emrat e veçantë dhe të bukur që do të hasim te bebet Disa emra janë më të përhapur se të tjerët. Mund të jetë vërtetë e bezdisshme nëse në klasën apo punën tënde janë dhe 3
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Mënyra e veçantë e Setien, stërvit lojtarët e Barcelonës me sy mbyllur (FOTO LAJM) Trajneri i Barcelonës, Quique Stien së fundmi ka përduar një metodë të veçantë stërvitore me disa nga futbollistët.
As twerk dhe as lakuriqësi, çfarë e bën të veçantë Loredanën (FOTO LAJM) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Elvana Gjata feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç bën këngëtarja dhe urimin e veçantë për veten (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj, Elvana Gj
Pse dita e sotme është e veçantë? Dita e sotme, 2 shkurt 2020, është e veçantë jo vetëm për numrat e bukura me dysha, jo vetëm për faktin se këto data kon
Njihuni me macen më unike në botë, sytë e saj janë kaq të veçantë (FOTO LAJM) Olive është një mace orientale shumë e rallë. Ajo vuan nga një sëmundje e njohur si “sectoral heterochromia iridis”, e c
Ndeshja ndaj Partizanit merr rëndësi të veçantë, klubi i Kukësit vë autobusë për tifozerinë Kukësi do të presë të dielën në “Air Albania Stadium” skuadrën e Partizanit për takimin e vlefshëm për javën e 19 të Kat
Set i veçantë fotografik, motrat me sindromën e rrallë publikojnë fotot e mrekullueshme (FOTO LAJM) Nuk ekziston mundësia që të shikoni shpesh një person albino në rrugë, pasi është një gjendje mjaft e rrallë. Kjo ësh
Elisa Spiropali nënë për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të të birit (FOTO LAJM) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë
Eni Çobani "thyen rregullat", prezanton publikisht bashkëshortin me rastin e veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, bashkëshorti i jursites së njohur shqiptare, Eni Çobanit, feston ditëlindjen e tij. Juristja nuk ka ha
Albani, Miriami dhe Ameli i bënë pritjen më të ëmbël Duamit në shtëpi! (FOTO LAJM) Vetëm pesë ditë më parë, çifti shumë i njohur i showbiz-it, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të d
Sulmuesi i Liverpool zgjedh vendin e veçantë për tu pagëzuar (VIDEO) Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë një zgjedhje totalisht speciale për të kryer ritualin e parë për besimtarë
Ky është rekordi më i veçantë për Messin Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e konsideron rekordin e tij si golashënuesi më i mirë në histori të La Liga të veçantë
Albani dhe Mirami prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë shqiptar (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë me Duam. Duam, është emri i veçantë që çifti më i
Tashmë janë të rritur, si është marrëdhënia e Arminës me fëmijët e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Shkëlzen Berisha rrallë poston foto personale, por së fundmi pas shumë kohësh ka postuar një foto të veçantë. Themi të v
Skerdi zbulon emrin e veçantë që i vendosi djalit (FOTO LAJM) Skerdi e nisi vitin 2020 me një lajm shumë të bukur. Pak ditë më parë këngëtari u bë baba për herë të parë. Partnerja e
Iphone 12 do jetë shumë i veçantë LetsGoDigital njofton se Iphone 12 do të jetë shumë i veçantë. Kompania do t’a bëjë një iPhone ku kamera e përparme
Urimi ndryshe i Tahirit për vitin e ri, publikon foton e veçantë me djalin e vogël sh- ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka uruar të gjithë shqiptarët për vitin e ri. Ai ka zgjedhur një foto shumë t