999 rezultate për

vecantĂ

KohĂ«t e veçanta kĂ«rkojnĂ« higjenĂ« mĂ« tĂ« lartĂ« E dije se njĂ« lavastovilje i lan enĂ«t me temperaturĂ« deri nĂ« 70 gradĂ« celcius? ËshtĂ« tipike njerezore dhe nje mit te
Turqia fillon furnizimin e Shqipërisë me armë të veçanta (FOTO LAJM) Një firmë e industrisë së mbrojtjes me qendër në Turqinë e Jugut që ka prodhuar sisteme anti-dron për forcat turke të si
Tortë me motive të veçanta, sa vjeç mbushi Gold Ag (FOTO LAJM) Reperi i njohur kosovar, Gold Ag ka festuar ditëlindjen e 34 mes shumë urimesh nga njerëzit e tij më të dashur dhe fansa
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Një me natyrën, del në shitje një nga shtëpitë më të veçanta në botë (FOTO LAJM) Natyra, jo pak herë kthehet në një aleate tepër e madhe për njeriun. Një shtëpi në Britaninë e Madhe, është e ndërtuar m
Brenda makinĂ«s luksoze tĂ« Enver HoxhĂ«s, detajet e veçanta (VIDEO) Diktatori Enver Hoxha ka pĂ«rdorur njĂ« makinĂ« pĂ«r disa raste tĂ« veçanta. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r njĂ« makinĂ« “Mercedes-Benz” tĂ« pr
COVID-19, personat e infektuar do të votojnë në kushte të veçanta Pas publikimit të disa protokolleve si të sillen qytetarët kur dalin për kafe, qëndrojnë në një hotel ose blejnë në qend
"Eja në stadium po mos këndo", Holanda hap stadiumet me rregullat e veçanta Holanda ishte ndër vendet e para që do të mbyllte përfundimisht kampionatin e futbollit pas situatës së pazakontë të shk
Ajax publikon uniformat e reja, janë të veçanta Ajaxi ka zbuluar fanellat e dyta për sezonin e ardhshëm cilat zakonisht përdorën jashtë fushe. Pas anulimit të sezoni
Në pritje të fëmijës, multimilioneri publikon fotot e veçanta me modelen 27 vite më të re (FOTO LAJM) Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më
Bimë rozë dhe deti gri, njihuni me ishullin e rrallë me fenomene të veçanta (FOTO LAJM) Në lentet e fotografes Sanne De Wilde, Pingelap, një ishull i vogël koralor në oqeanin Paqësor, asgjë nuk është ashtu si
Pacolli do karantinohet me kushte të veçanta? Flet Sfishta Në Qendrën Studentore e cila është shndërruar në karantinë, për momentin janë prezent 183 persona, ndërsa në ditët në vi
Sikur t'i ketë qendisur gjyshja juaj, këto janë tatuazhet më të veçanta të momentit (FOTO LAJM) Qendisja dhe Tatuazhet kërkojnë të dya shumë punë dhe përkushtim, por shumë larg në kohë dhe kulturë. Por çfarë ndodh
"Njeri fisnik", Besa KokĂ«dhima zgjedh fjalĂ«t mĂ« tĂ« veçanta pĂ«r tĂ« uruar tĂ« atin (FOTO LAJM) KĂ«ngĂ«tarja e njohur, Besa KokĂ«dhima ka uruar me anĂ« tĂ« njĂ« postimi nĂ« ‘Instagram’ babain e saj, Koço KokĂ«dhima nĂ« ditĂ«n
Dilni edhe nesër: Tri ditë mbyllje totale e Shqipërisë, edhe farmacitë mbyllur! Nga e premtja pasdite dhe deri të hënën në mëngjes, do të ketë izolim të plotë të vendit duke mos lejuar dalje nga shtëp
Nga karantina Cana tregon momentet më të veçanta me Kombëtaren Ish-kapiteni legjendar e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana i karantinuar në qytetin e Romës në një lidhje me "Fan Zone" k
Koronavirusi, Juventusi merr masa ë veçanta për Sarrin për shkak të duhanit Deri më tani Juventus ka konfirmuar dy futbollistë të prekur nga Covid-19. Fillimisht ishte Daniele Rugani, i cili ishte
Asnjë person i dyshuar me koronavirus deri tani në Kosovë Në Klinikën Infektive që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës, deri tash nuk është testua
Dy raste të dyshuara me koronavirus në Kosovë, masa shtesë mbrojtëse Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e dy pacientëve të tjerë kosovarë
3 milionë për 24 orë, kjo është e veçanta e klipit të ri të Dua Lipës (FOTO&VIDEO) Dua Lipa të premten publikoi këngën "Physical", e cila është njëherësh kënga e parë e albumit të saj të ri. Për këtë