999 rezultate për

vdiq

E shkruar në yje? Stephen Hawking vdiq ditën e lindjes së Albert Einstein Fizikanti i njohur britanik Stephen Hawking, vdiq në moshën 76 vjeçare. Gjeniu i astrofizikës, u krahasua me Albert A
Vdiq në moshën 76-vjeçare, pengu më i madh i shkencëtarit të madh (FOTO LAJM) Profesor Stephen Haëking mund të ketë qenë një nga shkencëtarët më të shquar në botë, por një gjë mbeti një mister për t
Vdiq tragjikisht në një aksident, Barbana rrëqeth me dedikimin për Ergin Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Vdiq nga overdoza, gjendet pa jetë 40-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një burrë është gjetur i pajetë në zonën e Freskut, në banesën e tij. Vikti
E DHIMBSHME/ Nëna vdiq në maternitet, këto janë vajzat që la pas (VIDEO) Nurije Poçi ndërroi jetë dy ditë më parë në maternitetin e Kukësit pasi sipas mjekëve kishte tentuar të dështontë fëmijë
Nëna vdiq në spital, çfarë do të bëhet tani me 6 vajzat jetime (VIDEO) Ditën e djeshme në Kukës humbi jetën Nurije Poçi e cila humbi jetën bashkë më fëmijën që mbante ende në bark. Nëna
Përlotet këngëtarja shqiptare në studio: Më vdiq vëllai i vetëm Këngëtarja Maja Aliçkaj, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin "Rreze dielli" për të folur rreth artit, dhe momente
Vdiq bashkë me foshnjën në spital, mjekët: Tentoi të dështonte në shtëpi Dita e djeshme është kthyer për tragjedi për një nënë 39 vjecare dhe foshnjën e saj pasi kanë humbur jetën në maternitet
Dua të ulem! Fjalët e fundit dhe çfarë mbeti nga avioni ku vdiq vajza e biznesmenit të njohur (FOTO LAJM) Mina Basaran, vajza e një biznesmeni të njohur në Turqi humbi jetën dje sëbashku me shtate shoqet e saj dhe tre pjestar
Bie avioni privat, kjo është vajza e biznesmenit që vdiq me shoqet e saj (FOTO LAJM) Një avion privat me 11 pasagjerë në bord është rrëzuar në jug të Iranit të dielën, duke humbur jetën tragjikisht të gjit
Vdiq para martesës, vajza e biznesmenit ishte në koncertin e këngëtares shqiptare Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
71 persona vdiqën nga rrëzimi i avionit, publikohen fjalët e fundit të pilotit (FOTO LAJM) "Kaq e patëm, dreqin jemi të vdekur", ishin fjalët e fundit të pilotit të aeroplanit rus që u rrëzua duke vrarë të gjith
Vajza e Agur Vernozit flet mes lotëve: Vdiq ashtu siç jetoi, duke ndihmuar Denisa, vajza e Agur Vernozit që u vra nga grabitësit e armatosur, ndërsa i vinte në ndihmë pronarit të një pike këmbimi
E torturuan deri sa vdiq, mësuesi në Turqi shpallet i pafajshëm pas një viti Ndërkohë që kanë kaluar 1 vit e gjysëm nga vdekja e tij, është zbuluar se mësuesi Gökhan ishte i pafajshëm. Mësuesi
Këta janë aktorët që vdiqën tragjikisht gjatë xhirimeve të filmave (FOTO LAJM) Ka shumë aktorë që kanë humbur jetën tragjikisht dhe në mënyrë të papritur duke xhiruar veprat e tyre të artit: filmat e
Makina ku vdiq Tupac Shakur nxirret në shitje për çmimin marramendës Për të gjithë fansat e cmendur të 2Pac Shakur, është nxjerrë në shitje makina në të cilën humbi jetën reperi legjendar.
Të jetosh nëntokë, fshati me shtëpi të mahnitshme (FOTO LAJM) Në luginat e thata të rajonit Djebel Dahar të jugut të Tunizisë, njerëzit kanë jetuar për shekuj me rradhë në shtëpi nën
Flet për herë të parë vajza e Tuk Jakovës, si vdiq babi i saj nga regjimi komunist Ajo që ndodhi me Tuk Jakovën natën fatale të gushtit ’59 në spitalin e burgut të Tiranës, nuk u zbardh asnjëherë. Zyrtar
Vdiq në autostradë, e shkuara e errët e 23-vjeçares në Itali (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja për 23 vjeçaren, Elena Avdillari e cila humbi jetën në një aksident të rëndë në Maminas.
Vdiq në aksident, zbulohet lidhja e 23 vjeçares me pasagjerin në makinën e krimit Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen