999 rezultate për

vdesin

Rritet numri i të burgosurve që vdesin burgjeve të Kosovës Numri i të burgosurve që po vdesin gjatë vuajtjes së dënimit këtë vit është më i lartë se vitin e kaluar. Dje, në mos
Përplaset autobusi në Dubai, vdesin 17 persona Një autobus është përplasur me një tabelë sinjalistike në Dubai, duke i marrë jetën 17 personave. Autobusi mësohet se
Redi Jupi tregon pse femrat "vdesin" për Lorik Canën Një nga meshkujt më të pëlqyer nga fusha e futbollit për femrat, ëshët padyshim kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik C
Tragjedi në Çair të Shkupit, dy vëllezër vdesin pasi i zë dheu poshtë Dy punonjës ndërtimi e kanë humbur jetën nga rrëshqitja e dheut deri sa po punonin në hapjen e një kanali të një objekti
Vdesin pesë ushtarë nga rrëzimi i helikopterit në Ukrainë Një helikopter ushtarak Mi-8 u rrëzua gjatë stërvitjeve në perëndim të Ukrainës, duke shkaktuar vdekjen e katër anëtarëv
Statistikat trgojnë se shqiptarët vdesin më shumë nga sëmundjet e qarkullimit të gjakut Në një raport të INSTAT, referuar të dhënave të sëmundshmërisë dhe vdekshmërisë duket se sëmundjet e aparatit të qarkul
Vdesin 10 persona në majën e Everestit Një burrë britanik vdiq të shtunën pak minuta pas samitit të malit Everest, duke e çuar në 10 numrin e përgjithshëm të v
Këto shenja të Horoskopit janë të destinuara të "vdesin" bashkë Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin
Ngjarje e rëndë në Vjenë, nëna serbe me vajzat e saj vdesin nga uria Një nënë bashkë me dy fëmijët binjakë me prejardhje serbe, ka gjetur vdekjen në apartamentin e saj në Vjenë të Austrisë
Barbari në burgun grek të mbushur me shqiptarë: Të dënuarit me kancer lihen të vdesin si qen (VIDEO) KUJDES! PAMJE TË RËNDA NË GALERI! Greqia është vendi me sistemin më të keq të burgjeve në Bashkimin Europian,
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Të dashur djem, vajzat vdesin për këto tre gjëra Meshkujt cinikë do të thonë me përbuzje se tri gjërat që u lënë përshtypje grave janë vetura e mirë, kuleta e mbushur dh
Vdesin dy burra nga Shqipëria, aksident tragjik në Gjakovë Dz të vdekur dhe gjashtë të plagosur ishte rezultati i një aksidenti tragjik që ndodhi gjatë ditës së djeshme në Gjakovë
Çeket "vdesin" për kosovarët, sa kushton një martesë Jana, 28 vjeç, nga Bohemia Jugore vitin e kaluar udhëtoi për në Frankfurt. E kjo për shkak të martesës me një burrë që n
Flet ylli i Ajax-it: Femrat gjermane "vdesin" për burrat brazilianë (FOTO LAJM) David Neres, sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit, tregoi me mediet gjermane se sa të lehtë e ka patur për t’ia rrëmbyer zem
Vendimi i fundit për ta, dalin me pushime por vdesin të gjithë (FOTO LAJM) Këto kanë qenë pushimet e tyre të fundit si familje, pasi nëna, babai dhe dy fëmijët e tyre humbën jetën si pasojë e një
Shpërthim i fuqishëm, vdesin 47 persona 47 persona deri tani kanë humbur jetën as shpërthimit në një fabrikë të kiminkaleve në lindje të Kinës. Mbi 600 të tj
Motrat nga Kosova vdesin në Gjermani Dy shqiptare nga Kosova kanë humbur jetën ditën e djeshme në një aksident rrugor në Gjermani. Sipas mediave gjermane, vi
Bie avioni, vdesin të gjithë në bord (VIDEO) Një avion Boeing 767 i kompanisë "Atlas Air" u rrëzua dy ditë më parë në aeroportin Huston George Bush të Texas-it në SH
Braho: Në protestën e 16 marsit do të vdesin njerëz, ja i kujt është ky skenar Deputeti Spartak Braho ka bërë një deklaratë të fortë dhe mjaft të rëndë në adresë të ish kryeministrit Sali Berisha, du