999 rezultate për

vdesin

Rrëzohet avioni në Filipine, vdesin të gjithë pjesëtarët e bordit FILIPINE- Një avion u rrëzua në Filipine, ku mbetën të vdekur të nëntë personat në bord. Sipas mediave të huaja, avioni
Përmbytet fusha gjatë ndeshjes së futbollit, vdesin 7 tifozë (VIDEO) Të paktën 7 tifozë kanë vdekur pas përmbytjes së një fushe në një fshat në Marok. Ata po shikonin një ndeshje futb
Komenti epik që shqiptarët "vdesin" ti bëjnë vajzave seksi (FOTO LAJM) Vera është stina ku Instagrami "shpërthen" nga foto e vajzave seksi të cilat gjatë dimrit tregojnë se po punojnë për for
Aksident i rëndë në Lushnje, vdesin 2 persona Një aksident i rëndë me pasojë 2 viktima ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Lushnje. Aksidenti mësohet të ket
E RËNDË/ Honduras, vdesin 3 tifozë dhe plagosen futbollistë para derbit (VIDEO) Dramë në Honduras ku një ndeshje futbolli është kthyer në një arenë lufte. Superklasikja midis Olimpias dhe Motaguas
Aksident tragjik në Itali, vdesin dy shqiptarë Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave është regjistruar në orët e para të së shtunës në autostradën A14
Më shumë se 3 orë në luftë me flakët, vdesin 8 persona brenda hotelit Tetë persona humbën jetën dhe 10 të tjerë mbetën të plagosur nga një zjarr që shpërtheu në një hotel mëngjesin e së shtu
Mbytet anija, vdesin tre fëmijë Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen
Zjarr në një kopsht, vdesin 5 fëmijë Pesë fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që ra në një kopsht. Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin Erie në Pens
12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë
Tragjike në Itali, vdesin 2 shqiptarë Dy shqiptarë respektivisht të moshës 24 dhe 35 vjeç kanë humbur jetën pasi janë përplasur me murin e një autostrade ndër
TRAGJEDI/ Babai harron binjakët në makinë dhe ikën në punë, vogëlushët vdesin nga vapa I la fëmijët e tij binjakë në makinë, djalë dhe vajzë 1 vjeç, i bindur se i kishte lënë në çerdhe dhe shkoi nxitimthi në
71 vite martesë, burri dhe gruaja vdesin në të njëjtën ditë Në kohën e lidhjeve moderne dhe njoftimeve përmes internetit, është vështirë të gjendet një tregim dashurie që jua prek
Vdesin 14 të burgosur në Taxhikistan, helmohen me ushqim Autoritetet e Taxhikistanit i kanë filluar hetimet pasi 14 të burgosur vdiqën për shkak të helmimit me ushqim, përderisa
E RËNDË/ Rrëzohet aeroplani në Australi, vdesin dy persona Dy persona kanë humbur jetën pas rrëzimit të aeroplanit në Australi. Avioni privat i llojit Broumby 610 u rrëzua në a
Shiu i rrëmbyeshëm shemb digën në Indi, vdesin 11 persona Zyrtarët qeveritarë të Indisë njoftuan se reshjet e mëdha të shiut e kanë shkaktuar shembjen e një dige në pjesën perënd
Zjarr në nëndetësen ruse, vdesin 14 marinarë Një zjarr në bordin e një nëndetëseje kërkimi ruse i ka marrë jetën 14 pjesëtarëve të ekuipazhit. Bilanci është konfirmu
Vuçiq: Ne nuk do të lejojmë që njerëzit tanë të vdesin nga uria në Kosovë "Ne nuk do të lejojmë që njerëzit tanë të vdesin nga uria, edhe pse këtë shumica e dëshirojnë dhe jo vetëm në Prishtinë
Mungesa e rojeve bregdetare, 3 persona rrezikojnë të vdesin Ndërkohë që sezoni turistik ka filluar, masat e sigurisë në plazh lenë për të dëshiruar. Ditën e sotme tre persona ka
Dashuritë e së shkuarës nuk vdesin kurrë, rikthehen kur nuk e pret "Dashuria e parë është gjithnjë aty ", thoshte Antonio Gala, poeti spanjoll. Dhe është pikërisht kështu. Një ndër sfidat