999 rezultate për

vdes

"Nuk është e lehtë të vdesësh", ç'ka ndodhur me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treg
Tragjedi në futboll, vdes në grumbullim futbollisti i Kombëtares (VIDEO) Tragjedi në botën e futbollit, e ngjashme me atë të ish-kapitenit të Fiorentina, Davide Astori. Jairzinho Pieter, portie
Aksident i frikshëm me makinën të bërë copë, vdes 28 vjeçari (VIDEO) Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Malishevë – Rahovec. Nga ky aksident një 28 vjeça
Flet Vedat Muriqi pas golit: Për këtë Kosovë ia vlen të vdesësh Vedat Muriqi ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes me Çekinë. Muriqi ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë, duke
U zgjua nga koma i paralizuar, pas 2 viteve në spital vdes 25 vjeçari shqiptar në Itali (FOTO LAJM) Në gjendje të rëndë prej dy vitesh, humb jetën i riu që u aksidentua rëndë me motor dy vjet më parë në Trasaço (L’Aquila
Ra nga skela, vdes punëtori në Tiranë (FOTO LAJM) Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në Tiranë në rrugën 5 Maji. Mësohet se viktima është J.M. 66 vjecc i cili
Vdes një 23 vjeçar në burgun e Dubravës, po vuante dënimin që nga janari Një 23 vjeçar me inicialet F.I nga Vushtrria, është gjetur mbrëmë pa shenja jete një qelinë e tij në Qendrën Korrektuese
Masakra në Prishtinë, vdes edhe personi i dytë Ka nedrruar jetë edhe person i dytë që ishte plgaosur sonte të Lagja e Spitalit në Prishtinë. “Po ka vdeke personi i
Vdes njëri nga katër të plagosurit në Prishtinë Njëri nga katër personat e dërguar në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës ka ndërruar jetë. “4 persona kanë a
I vdes djali: Tragjedi në shtëpinë e kampionit të botës (FOTO LAJM) Legjenda e Brazilit, Cafu, nuk po kalon momente të mira në jetën private. Ish-mbrojtësi vuajti falimentimin dhe humbj
Vdes në aksident futbollisti shqiptar në Gjermani Në një aksident automobilistik të ndodhur të martën mbrëma, ka humbur jetën i riu shqiptar, Amir Ademi. Njoftimin e k
I vdes babai, lirohet nga burgu biznesmeni që porositi “Toyota Yaris” me miliona euro Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi të ishte porositësi i makinave t
Aksident tragjik në Durrës, vdes drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë më pasojë një të vdekur është regjistruar pak më parë tek "4 rrugët" e Shijakut. Në aksident kan
Rrëzohet avioni në Filipine, vdesin të gjithë pjesëtarët e bordit FILIPINE- Një avion u rrëzua në Filipine, ku mbetën të vdekur të nëntë personat në bord. Sipas mediave të huaja, avioni
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Aksident i rëndë në Gjermani, vdes shqiptari nga Mitrovica (VIDEO) Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur i vdekur një pe
Përmbytet fusha gjatë ndeshjes së futbollit, vdesin 7 tifozë (VIDEO) Të paktën 7 tifozë kanë vdekur pas përmbytjes së një fushe në një fshat në Marok. Ata po shikonin një ndeshje futb
"E përpiu" pompa e ujit në pishinë, vdes 12 vjeçarja (VIDEO) Një vajzë 12 vjeçare ka humbur jetën në Bodrum të Turqisë teksa ndodhej në pishinë u tërhoq nga pompa e ujit. Vogëlus
Po fluturonin drejt Italisë, vdes çifti i kompozitorëve të njohur dhe vajza 7 muajshe (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur britanik, bashkëshortja e tij muzikante dhe vajza e tyre e vogël kanë ndërruar jetë pas një aksiden
Kanceri i merr jetën, vdes reperi i njohur (FOTO LAJM) Ndërron jetë reperi i njohur. Bëhet fjalë për Gerald “Buddie” Tiller i cili është ndarë nga jeta pas humbjes së betejës