999 rezultate për

vdekurve

Shkon në 58 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Kosovë Gjithsej 58 raste të vdekjes nga COVID-19 janë regjistruar nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë. N
Shkon në 69 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Shqipëri, si është shpërndarë harta SHP ka konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orët e fundit nga 368 teste duke vijuar kështu numri i lartë
Një e treta e të vdekurve nga koronavirusi kanë ardhur me vonesë në spitale Një numër i madh i rasteve me COVID-19 janë diagnostikuar pas vdekjes, deklaroi Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe,
Nxirren trupat e dy të vdekurve në minierën e Artanës Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ministrja në detyrë e Ekonomisë, Rozeta Hajdari kanë mbërritur në minierën e Novobër
117 viktima nga koronavirusi në Itali, rritet numri i të shëruarve Italia ka shënuar 117 viktima nga koronavirusi, gjatë 24 orëve të fundit. Numri i të vdekurve ka shkuar në 33.072 de
Shkon në 110 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka informuar se numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në
Rritet numri i viktimave nga koronavirusi në Francë Gjatë 24 orëve të fundit në Francë janë regjistruar 263 raste të reja me përfundim fatal si pasojë e pandemisë me korona
Akuza "e fortë" e Kryemadhit: Kanë gënjyer me numrin e të vdekurve Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka hedhur akuza "të forta" ndaj qeverisë dhe kryeminist
Mustafa Nano: Publikoni emrat e të vdekurve nga koronavirusi Është bërë tanimë pothuaj 1 muaj që zgjohem në orën 10.30 dhe gjëja e parë që bëj është të përmbush nevojën time për tu
SHBA shënon numrin më të madh të të vdekurve në një ditë në gjithë botën SHBA ka regjistruar vetëm gjatë ditës së sotme, 2.154 të vdekur duke shënuar numrin më të lartë të jetëve të humbura bre
KOSOVË/ Ndërron jetë një përson nga Koronavirusi, shkon në 7 numri i të vdekurve Në orët e mbrëmjes në Klinikën Infektive ka ndërruar jetë 72 vjeçari nga Gjilani i prekur nga Koronavirusi. “Klinika
1,1 milion të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, 58,004 të vdekur Numri i të infektuarve me Covid-19 në të gjithë botën ka shkuar në rreth 1,1 milion konkretisht, 1,076,017. Sipas sta
Nuk ulen shifrat e të vdekurve, mësoni sa viktima shënoi sot Italia Në 24 orët e fundit në Itali kanë humbur jetën nga koronavirusi, 766 njerëz. Duke arritur në 14.681 numri i të vdekur
Dy viktima tek Infektivi, shkon në 15 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 15 numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri, COVID-19 në Shqipëri. Burime nga ministria e Shëndetësisë
Pamje të rënda nga New York: Trupat e të vdekurve nga koronavirusi shihen në rrugë (VIDEO) Ndërkohë që shifrat e numrit të vdekjeve në SHBA vazhdojnë të rriten, trupa viktimash nga koronavirusi janë parë në rrug
Nuk ndalet tragjedia në Itali, shënohen 651 viktima për 24 orë Ditën e sotme Italia ka shënuar 651 viktima duke e çuar numrin total të të vdekurve në 5476. Ndërkohë nga raportimi i f
1016 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 15113 të infektuar Ka shkuar në 1016 numri i të vdekurve nga Koronavirusi në Itali. Gjatë konferencës për shtyp nga ministria e Shëndetësis
Koronavirusi, në Wuhan dyshohet për djegie masive të të vdekurve Rritja e nivelit të dioksidit të squfurit në ajër i identifikuar në rajonin e Wuhanit në Kinë, ka ngritur dyshimet se at
Në Wuhan dyshohet për djegie masive të të vdekurve Rritja e nivelit të dioksidit të squfurit në ajër i identifikuar në rajonin e Wuhanit në Kinë, ka ngritur dyshimet se at
Shifra të frikshme nga Koronavirusi, rritet në 723 numri i të vdekurve Numri i personave të vdekur në Kinë nga shpërthimi i koronavirus të ri është rritur në 723, njoftoi Komisioni Kombëtar S