999 rezultate për

vdekurin

SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
"Gomerët dhe derrat përdhosën të vdekurin", Rama reagon ashpër ndaj grekëve Kryeministri Edi Rama ka folur zyrtarisht këtë mbrëmje në Vizion Plus në lidhje me ngjarjet në Lazarat. Rama tha se a
Aksidentohet makina me të vdekurin brenda Një aksident rrugor ndodhi sot në aksin Miras - Bilisht, pranë fshatit Fitore. Për pasojë, kanë mbetur të plagosur lehtë
Sherr për kufomë në spitalin e Shtipit Një luftë e vërtetë ka filluar mbrëmë para spitalit të Shtipit mes dy agjencive të licencuara për shërbime varrimi, njër
Tifozët sjellin të vdekurin në stadium (VIDEO) Tifozi 17-të vjeçar i skuadrës kolumbiane Cucuta Deportivo ishte vrarë nga disa vrasës të paguar të shtunën përderisa is