999 rezultate për

vdekur

Shembet gjatë punimeve hoteli në Luiziana, 1 i vdekur dhe 18 të plagosur rëndë (VIDEO) Hoteli i quajtur ‘ Hard Rock’ është shembur gjatë punimeve rikonstruktuese, në New Orleans, Luiziana. Të paktën 18 pu
Mbante erë si trup i vdekur, gruaja i shpëton të keqes për një grimë Një ngjarje shumë e rëndë është parandaluar në Teksas. Tragjedia është shmangur të një grua e cila ka bërë lindje cez
Lufta e dhimbshme, kjo vajzë kërkon me çdo kusht të drejtën për të vdekur Një grua 23-vjeçare nga Belgjika po lufton me të “drejtën” e saj për të vdekur. Gruaja kërkon t’i japë fund jetës me
Detaji që na shpëtoi të gjithëve, në dasmën e Meghan mund të kishin vdekur fëmijë Akoma nuk është harruar dasma madhështore e Meghan Markle dhe Princ Harryt. Gjatë ceremonisë Meghan mbante në duar nj
Tajfuni "Hagibis" godet Japoninë, 19 të vdekur dhe 100 të plagosur Tajfuni më i fuqishëm i vitit “Hagibis” ka nisur në anën lindore të Japonisë, duke u spostuar së fundmi në qendër të ven
Sulm në SHBA, 4 të vdekur dhe 3 të plagosur (FOTO LAJM) Një sulm me armë ka ndodhur pak më parë në SHBA duke lënë të paktën katër të vdekur dhe tre të plagosur. Ngjarja e r
Kurti: Projekti për shkëmbim territoresh ka dështuar, por ideja nuk ka vdekur Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se në takimet me të dërguarin
Sulm terrorist në Angli: Një i vdekur dhe shumë të plagosur (VIDEO) Të paktën pesë persona janë plagosur dhe një tjetër ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në një qendër tregtare në Man
Sulm me armë në Gjermani: Ka shumë të vdekur dhe të plagosur Disa persona kanë mbetur të vrarë dhe disa të plagosur si pasojë e një sulmi me armë në Halle, në lindje të Gjermanisë.
U gjet në gjumë i vdekur, futbollistit shqiptar nesër i jepet lamtumira (FOTO LAJM) Neser familja dhe miqte i japin lamtumiren e fundit ish-futbollistit shqiptar, 24-vjecar, Aldi Cala, u gjet i pajete ne
E diel tragjike, 4 të vdekur në 4 orë Vlora, Korça dhe Elbasani patën sot viktimat e radhës. Një zënkë, pakujdesia e një vajze 10-vjeçare si dhe një aksident
24-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në dhomën e tij Një 24-vjeçar shqiptar banues në Itali, është gjendur i vdekur në dhomën e tij nga prindërit e tij. Mediat italiane k
Protestat në Irak, 100 të vdekur nga përplasjet me policinë Numri i vdekjeve nga protestat e vazhdueshme antiqeveritare në Irak është rritur në gati 100, sipas Komisionit Parlament
Aksident në rrugën Lipjan-Shtime, dyshohet për të vdekur (VIDEO) Ka ndodhur një aksident në magjistralen Lipjan-Shtime. Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet se aksidenti është me
Dy të vdekur dhe tre të lënduar nga Shqipëria: Aksident i rëndë në Kosovë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Autostradën "Ibrahim Rugova" në Kosovë, nga
Sulm terrorist në Paris: Ka shumë të vdekur Një sulm i rëndë terrorist ka ndodhur pak më parë në Paris, nga i cili mbetën të vdekur katër policë. Mësohet se një
Rrëfehet babai i 22-vjeçare që u gjend e vdekur në Besi Babi i tashmë të ndjerës 22- veçarës, që u gjend e vdekur mbrëmë në fshatin Besi, ka rrëfyer se vajzën e tij mund ta ket
3 të vdekur për 1 gardh, motra tregon skemën e ngjarjes: Shkova të shihja babain e sëmurë Motra e dy vellezerve qe mbeten te pajete nje dite me pare ne Klos, ka pare gjithcka nga dritarja e baneses se babait te
Nuk e donin të vdekur! Policia zbulon planin pas atentatit me 100 plumba në Nikël Marklen Haka, i cili ishte objektivi i atentatit të ndodhur në banesën e tij në Nikël, dyshohet se ishte projektuar për
Habit gazetari: Ruan ditë e natë të vdekurit që mos votojnë (VIDEO) Kur vjen dita e zgjedhjeve, emri i shumë personave që kanë ndërruar jetë afishohet në listat e votuesve. "Votimi" nga