999 rezultate për

vdekjen

U dogj së gjalli në ashensor, prokuroria: S’ka asnjë përgjegjës për vdekjen e saj Vetëm pak muaj më parë Drilona Duriçi humbi jetën pasi u dogj në ashensorin e pallatit ku jetonte në zonën e Freskut në
Lumezi për vdekjen e Dafina Zhubit: Hetimet vazhdojnë Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, gjatë një konference për shtyp ku prezantoi raportin e punës së Prokurorit t
Rrihet për vdekje kritiku i Putinit, ndërron jetë gazetari rus Gazetari i njohur për kritikat ndaj Putinit dhe shkrimet kundër tij, ka gjetur vdekjen pasi është rrahur me pasojë vdekj
Gjendet e vdekur gjyqtarja e parë myslimane e Nju Jorkut Gjyqtarja Sheila Abdus-Salaam, gruaja e parë myslimane që ka shërbyer në gjykatën e lartë të Nju Jorkut, është gjetur e
Nëna akuzon mjekët për vdekjen e vajzës 3 vjeçare: Ma vranë, më thonin ik se s’merr vesh Një histori e dhimbshme po zhvillohet sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24. Historia e një nëne që vajton për
Prezantueses i bie të transmetojë live lajmin për vdekjen e bashkëshortit të saj (VIDEO) Një prezantuese lajmesh mori vesh për vdekjen e bashkëshortit të saj në mënyrën më tragjike të mundshme. Ajo e dha l
Mediet arabe raportojnë vdekjen e Bashar Al-Assadit? Mediet arabe referuar burimeve nga qeveria e Rusisë, kanë raportuar se diktatori i Sirisë Bashal al-Assad ka ndërruar je
Aksident me pasojë vdekje në aksin Sukth-Maminas Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 10 në aksiden rrugor Sukth-Maminas. Bëhet me dije se shtetasi L.B i
Familja dyshon për vdekjen e Naser Makollit Familja e Naser Makollii i cili ndërroi jetë në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan një ditë më parë, ka thënë për "Klan Ko
Fillon autopsia për vdekjen e Naser Makollit Ka filluar autopsia për vdekjen e Naser Makollit, i cili ndërroi jetë dje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Kutjoj
Nisin hetimet për vdekjen e të riut në burgun e Shën Kollit Dy ditë më parë humbi jetën një 18-vjeçar në burgun e Shën Kollit. Familja e të ndjerit Albi Lukës në Fushë-Krujë ha
A po përgatitet Britania për vdekjen e mbretëreshës Elizabeth? Ndërkohë që mediet botërore kanë raportuar disa herë për gjendjen shëndetësore të mbretëreshës së Britanisë Elizabeth, n
Zbulohet kodi që lajmëron vdekjen e mbretëreshës së Britanisë Mbretëresha Elizabeth është në gjendje të mirë shëndetësore dhe merr pjesë në të gjitha aktivitetet që i parashikon post
Rita Ora sheh vdekjen me sy, i shpëton breshërisë së plumbave (FOTO LAJM) Rita Ora i ka shpëtuar një atentati që ndodhi në një lagje të pasur të Londrës. Vetëm pak pasi ajo kishte kaluar aty ka
PAMJE TË RRALLA/ Kur sarandiotët rrëmbyen tanket dhe kërkonin vdekjen e Berishës në greqisht (VIDEO) Associated Press ka publikuar para disa kohësh pamje bruto të arkivit të tyre për Shqipërinë gjatë trazirave të vitit 19
Helikopteri rrëzohet në mes të Stambollit, vdesin pesë persona (FOTO LAJM) Një helikopter civil është rrëzuar para pak minutash në Stamboll duke shkaktuar vdekjen e pesë personave. Aksidenti
Loja me vdekjen e dy skafistëve shqiptar për t'i shpëtuar autoriteteve italiane (VIDEO) Dy skafistë shqiptar u kapën në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bari nga autoritetet italiane duke sekuestruar edh
Aksident me pasojë vdekjen në Progradec, makina del nga rruga Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku ka humbur jetën një grua. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
I akuzuari për vdekjen e Kim Jong-nam: Komplot për të dëmtuar Korenë e Veriut I dyshuari koreano-verior, i marrë në pyetje lidhur me vdekjen e Kim Jong-nam, thotë se ai ka rënë viktimë e një “komplo
E PLOTË/ Rrëfimi i dhimbshëm i Barbanës për vdekjen e Ergit (VIDEO) Kanë kaluar disa muaj nga humbja e këngëtarit Ergi Dini dhe motra e tij, Barbana Dini rrëfehet për herë të parë ekskluzi
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.