999 rezultate për

vdekje

Aksident i rëndë në Pukë: I riu me motor bie nga ura dhe humb jetën në vend Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës. Për pasojë, ka humbur jetën shtetasi me in
Grida Duma sulmon hapur Ramën për vdekjet nga COVID-19: Jep llogari! "Dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari!" Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma sot ka akuzuar Kry
Aksident tek "kthesa e vdekjes" në Elbasan: Përplasen makinat, lëndohen dy drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e rrezikshëm Elbasan-Peqin, në fshatin Paper. Burimet zyrtare bëjnë me dije
6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më shumë se raportimet zyrtare në spitalet COVID Rreth 6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më Pandemia e Covid-19 ka ndikuar ndjeshëm në rritjen e vdekshmërisë në
Shuhet familja në Itali, COVID-19 i merr jetën djalit dhe prindërve Një tjetër familje është shuar nga koronavirusi. Ngjarja e trishtë ka ndodhur në zonën e Venecias, ku djali dhe prindëri
Kreu vetëvrasje? Kush është ushtari që gjeti vdekjen në Afganistan Një ushtar shqiptar i cili ishte me mision paqeruajtës në Herat të Afganistanit është gjetur i vdekur dhe dyshimet e par
Ishte prag vdekjes, 21 vjeçarja i është mirënjohëse COVID-19: Më shpëtoi jetën! 21-vjeçarja Olivia Ibbitson, në Angli ndoshta është një ndër të vetmit njerëz që ndihet falenderuese ndaj virusit COVID-
Kishte pirë, arrestohet shoferi që aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren në Tiranë Alban Guri, shoferi që përplasi për vdekje një ditë më parë 10-vjeçaren A. Petali në Tiranë, është arrestuar. Mësohet
Ngjarje tragjike: Nipi ther për vdekje 12 herë gjyshin e tij D.K rreth 28 vjeç dyshohet se ka privuar nga jeta gjyshin e tij, K.I. 95 vjeç, të premten në fshatin Izvor të Komunës së
Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset për vdekje e mitura Një aksident me pasojë vdekjen e një të miture ka ndodhur pak më parë në Tiranë. Mësohet se 10 vjecarja me iniciale A
Tragjike! Shkon për gjueti, 40 vjeçari gjen vdekjen nga një plumb i vetëm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar është vrarë teksa kishte shkuar për gjueti. Ngjarja e cila ko
Policia konfirmon vdekjen Fadil Syleviçit Policia e Kosovës e ka konfirmuar se gjatë ditës së sotme është gjetur një trup i pajetë, në afërsi të liqenit të Badovc
Pamje tragjike, momenti kur shqiptari përplas për vdekje nënën me të bijën 3-vjeçare (VIDEO) Janë bërë publike pamjet e aksidentit të frikshëm të ndodhur dy ditë më parë në Greqi. Makina e drejtuar nga një shq
Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
Dalin pamjet e frikshme: Makina e drejtuar nga shqiptari aksidentoi për vdekje greken dhe vajzën Mediat greke kanë publikuar pamjet e frikshme të aksidentit në Messara të Kretër ku mbeti e vdekur një grua 37-vjeçare d
SHBA-ja ekzekuton gruan e parë pas gati 70 vitesh Shtetet e Bashkuara kanë kryer ekzekutimin e parë të një gruaje të dënuar me vdekje në gati shtatë dekada. Lisa Montg
Pas 7 dekadash, ekzekutohet gruaja e parë e dënuar me vdekje në SHBA Për herë të parë pas gati shtatë dekadash, është kryer në Shtetet e Bashkuara ekzekutimi i një gruaje që ishte dënuar me
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
Më e forta në 50 vitet e fundit! Pas Spanjës, stuhia godet Ballkanin: Preket edhe Shqipëria Stuhia “Filomena” ka shkaktuar sasi të mëdha dëbore në pjesë të ndryshme të Spanjës, ndërsa gati gjysma e vendit ndodhet
"Gomonia po mbytet, ndihmë", flasin sirianët që luftuan me vdekjen për 3 orë në det të hapur Një prej sirianëve të kapur mbrëmjen e djeshme në grykëderdhjen e Vjosës ka treguar për mediat se destinacioni i tyre is