999 rezultate për

vdekje

Hetohen vdekjet e dyshimta me Covid-19, kërkohet dorëheqja e ministrit Zemaj Katër persona kanë vdekur mëngjesin e hershëm të së dielës në Klinikën Infektive, ndërkaq edhe pesë viktima të tjera nga
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Përplaset për vdekje këmbësori Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor. Aksidenti ka ndodhur në fshati
Mbytet pushuesi në Velipojë Një tjetër pushues ka humbur jetën në mesditën e sotme në plazhin e Velipojës. Bëhet fjalë për një 76 vjeçar nga Gjak
Rekord i zi, mbi 212 mijë infeksione në vetëm 24 orët e fundit Në botë u shënua një rritje rekord në numrin e rasteve me koronavirus, mëse 212.300 brenda 24 orëve, njoftoi Organizata
Shkon në 58 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Kosovë Gjithsej 58 raste të vdekjes nga COVID-19 janë regjistruar nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë. N
Vinte erë e rëndë, dyshimet mbi vdekjen e nënës dhe vajzës në Kombinat Të tjera dyshime ngrihen lidhur me vdekjen e Zhaneta dhe Anisa Josifit, nënë e bijë të cilat u gjetën të pajeta mbrëmjen
Ngjarje tragjike në Tiranë, 36-vjeçarja hidhet nga pallati e gjen vdekjen Një 36-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Burimet bëjnë me dije se është vetëhedhur nga kati i pestë i një p
Rriten ndjeshem rastet aktive dhe vdekjet nga COVID-19 në Kosovë Kosova po përballet me coronavirusin, rastet e shumta në tre javët e fundit e kanë alarmuar vendin. Kosova po e kalon
Kolegët njoftojnë vdekjen pasi u infektua me COVID-19, MSH: Mjeku nuk ka ndërruar jetë Vetëm pak orë më parë, kolegët deklaruan në rrjetet sociale se mjeku Arjan Pushi ka ndërruar jetë pasi ishte në intubim
"Prej 60 vitesh kam plumbin e komunistëve në mushkëri", historia e panjohur e të dënuarit me vdekje Publikohet historia e panjohur e Zef Pren Ndocit me origjinë nga fshati Spaç i Mirditës, familja e të cilit gjatë periud
Gjeti vdekjen në atentatin ndaj Ndojës, Hoxha zbulon si dilte Andi Maloku pronar i madh tokash Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për atentatin e ndodhur më 1 nëntor të vitit të kaluar, drejt
Babai shtyp për vdekje me makinë fëmijën dy vjeç, ja detajet Më 25.06.2020 në ora 23:10 në MPB Shkup është paraqitur se në spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 shtatori” është dërg
Aktorja turke pëson aksident të rëndë, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Në makinë ndodhesh
Torturoi gjer në vdekje dy motrat e mitura, 64 vite burg për lideren e kultit fetar Një grua, e cila e konsideronte veten si udhëheqëse shpirtërore të një kulti fetar në Kolorado të SHBA-së është dënuar m
Sfidojnë vdekjen, akrobatët japin shfaqje të frikshme në luginën përrallore (FOTO LAJM) Një grup akrobatësh kanë festuar në mënyrën më të mirë mundshme rihapjen e teleferikut Glacier 3000 në Les Diablerets, Z
Dalin pamjet, momenti kur "Policia" qëlloi për vdekje dy biznesmenët (VIDEO) Ky është momenti i eleminimit të dy biznesmenëve në Laç, ngjarje e ndodhur në 30 maji në hotelin A&A në autostradën Laç-
Ndahet nga jeta kreu i PD-së në Krujë (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 61 vjeçare kryetari i Partisë Demokratike në Krujë, Reshit Merlika. Shkak i vdekjes së tij
45 vjeçari gjen vdekjen nga rripi i betonieres, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Tiranë Një 45 vjeçar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme në Tiranë, teksa punonte pranë një firme për prodhimin e tubacioneve të
Përplaset për vdekje 32 vjeçari në Maqedoninë e Veriut Një 32-vjeçar në Maqedoninë e Veriut ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ai ishte b