999 rezultate për

vdekja

Vdekja e minatorit në Bulqizë: Arrestohet armatori, procedohet një tjetër Policia ka arrestuar një person teksa ka proceduar një tjetër për vdekjen e minatorit Fiqiri Karaj në Bulqizë. Mësohe
Vdekja e Maradonës, dalin dy të dyshuar të rinj Dy të dyshuar të rinj në hetimin për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Këto janë Nancy Forlini, ekzekutive e kompan
Vdekja e 17 vjeçarit nga COVID-19, edhe prindërit e tij të infektuar Detaje të reja bëhen me dije nga vdekja e 17 vjeçarit në Elbasan. Mësohet se i riu ka qenë prej një jave në terapi intes
Covid-19 i merr jetën 17-vjeçarit Covid 19 i ka marrë jetën një 17-vjecari. I riu ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin covid 2 në kryeqytet, ose n
"Mami duan të më vrasin", zbardhen detaje nga vdekja e 33 vjeçarit shqiptar në Britani Një 33-vjeçar shqiptar vdiq pasi u hodh nga një mur i lartë 20 metra për një arsye të pashpjegueshme ndërsa ishte duke v
Detaje shokuese nga vdekja e Maradonës, i hidhnin ilaçe në birrë që të flinte natën Publikohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase të futbollit Diego Armando Maradona. Hetimi që po k
Vdekja tragjike e dy elektriçistëve, reagon ministri Çuçi Ditën e sotme një ngjarje shumë e rëndë i mori jetën dy elektriçistëve në Gjirokastër. ata ranë në lumin Drin teksa ishi
Vdekja e aktores, akoma mister edhe sot Aktorja Brittany Murphy ndërroi jetë në moshën 33 vjeçe dhe shkaku i vdekjes së saj është ende një mister edhe sot. S
U vetëvra apo e vranë, detaje nga vdekja e 47 vjeçares në Malësi të Madhe Një ngjarje e rëndë është zbuluar ditën e djeshme nga Policia e Shkodrës, ku një grua 47-vjeçare është gjetur e pajetë n
Shenja të prerash në qafë, detaje nga vdekja e 47 vjeçares në Malësi të Madhe Detaje të reja dalin në dritë nga vdekja e 47 vjeçares në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe. Bëhet fjalë për Violeta
Vdekja e legjendës së basketbollit shqiptar, reagojnë Duka dhe Partizani (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm u nda nga jeta ish-basketbollisti dhe trajneri i njohur i Partizanit, Arben Fagu në moshën 65 vjeçare
Detaje të reja nga vdekja e Maradonas: Iu dha birrë dhe marihuanë në ditët e fundit të jetës Vdekja e legjendës së futbollit, Diego Maradona, mund të ketë qenë e shmangshme, dhe ngadalë e vërteta po del në dritë p
A mund të shmangej vdekja e Astorit? Flet bashkëshortja Në media së fundmi qarkullon lajmi, se një raport mjekësor ka thënë se vdekja e ish-lojtarit italian, Davide Astori, nuk
Vdekja e 23 vjeçares në Vlorë, merret vendimi për shoqen e saj 22-vjeçarja Silvana Muho është lënë në “arrest shtëpie” nga Gjykata e Vlorës për aksidentin tragjik të 26 janarit, në au
Vdekja e 23 vjeçares në Vlorë, arrestohet shoqja e saj Policia e Vlorës ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me aksidentin që ndodhi dje pranë vendit të quajtur ”Kripa” ku
15 vjet nga vdekja e Ibrahim Rugovës, Meta e kujton Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot presidentin historik të Kosovës, Ibrahim Rugovën, me rastin e 15-vjetorit të vdekjes
Vdekja e mjekes shqiptare në Gjermani, këto janë postimet prekëse të miqve (FOTO LAJM) Dhjetëra reagime prekëse janë bërë nga miqtë pas ndarjes nga jetë në moshë shumë të re të mjekes shqiptare, që jetonte n
Afër 1 vit nga vdekja e Kobe Bryant, bashkëshortja e basketbollistit prek me rrëfimin e saj (FOTO LAJM) Në 26 janar bëhet plot 1 vit nga aksidenti tragjik me aeroplan, që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant,
Vdekja e të riut brenda në komisariat, plasin protestat në Bruksel Qindra protestues u mblodhen në Bruksel për vdekjen e nje të riu me ngjyrë , i cili vdiq në nje komisariat te policisë r
"Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë", Roberti rëqeth me dedikimin për nënën (FOTO LAJM) Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dha