999 rezultate për

vazon

Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën e frikshme për vazon në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Europiani 2020: Sot shorti, Shqipëria rrezikon Serbinë në grup Shqipëria kryqëzon gishtat dhe shpre son që goglat e shortit për eliminatoret e Europianit 2020 të tregohen bujare me të
Shorti i Kualifikueseve për Euro 2020, Shqipëria në vazon e katërt Me përfundimin e fazës së grupeve të Ligës së Kombeve, skuadrat europiane përgatiten tashmë për shortin e Kualifikueseve
Eliminatoret e EURO 2020, me cilat skuadra mund të jetë në grup Shqipëria Janë përcaktuar vazot për shortin e eliminatoreve të Euro 2020 që do të mbahet në 2 dhjetor, teksa Kombëtarja e Shqipëri
Përcaktohen vazot për shortin e eliminatoreve të "EURO 2020" Janë përcaktuar vazot për shortin e eliminatoreve të Euro 2020 që do të mbahet në 2 dhjetor, teksa Kombëtarja e Shqipëri
De Laurentis: Jam i zhgënjyer nga shorti, se kutpoj pse Liverpooli ndodhej në vazon e tretë Napoli ka pësuar mbrëmjen e djeshme një humbje turpëruese përballë Sampdorias me rezultatin 3-0, duke vënë në dyshim pro
‘Dridhet’ Barcelona, ja kundërshtari Barcelona ka ‘kapur’ një kundërshtar shumë të vështirë në vazon e dytë. Ata do të përballen me Tottenham.
Magjia që na pret sonte, vazot e Champions-it "premtojnë" surpriza Mbrëmjen e kësaj të enjteje, pritet të sjellë shumë emocione dhe surpriza. Duke filluar nga ora 18:00, nga Forumi “G
Zyrtare: Ja si do ndahen vazot e Champions League Me përfundimin edhe të ndeshjeve të fundit janë plotësuar 32 ekipet që të luftojë për trofeun e Champions League. Me
Përfundojnë pjesët e para të Champions League, lajm i keq për Interin Kanë përfunduar pjesët e parë të ndeshjeve të fundit në ‘Play-off’ të Champions League. Benfica është duke fituar kun
Liverpool rrezikon “grupin e ferrit” në Champions League Janë nënkampionët e Europës në fuqi, por renditja shumë poshtë në klasifikimin e klubeve të UEFA-s rrezikon ta përfshijë
Na thoni kush e theu vazon, t’ju themi çfarë keni në mendje! (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë pse dy njerëz me personalitete të ndryshme janë shokë të ngushtë dhe dy të tjerë që ngjajnë sh
Shqipëria shumë pranë njohjes së rivalëve në Ligën e Kombeve Këtë të mërkurë, duke nisur nga ora 12:00, në Lozanë të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kombeve (Nations League),
Nations League, ja me kë do të përballet Shqipëria dhe Kosova Afrohet Nations League, turneu më i ri i UEFA-s. Pasi janë përcaktuar ligat ku do të luajnë skuadrat dhe vazot në të cil
UEFA zyrtarizon formatin e Ligës së Kombeve, zbuloni cfarë "peshkoi" Shqipëria UEFA ka zyrtarizuar formatin përfundimtar të Ligës së Kombeve, me Shqipërinë që do të jetë e pozicionuar në Divizionin C
Në Ligën e Kombeve merr pjesë dhe Kosova, zbuloni me kë do të përballen UEFA ka zyrtarizuar formatin përfundimtar të Ligës së Kombeve. Përsa i takon Kosovës, ecuria larg pritshmërive ka bërë q
Këto janë ekipet e Play Off-it që do ta diskutojnë me njëri-tjetrin biletën Kanë mbetur edhe katër bileta të lira për Evropën që dërgojnë në Kupën e Botës Rusi 2018. Janë tetë skuadra në garë q
Si të bëni që buqeta juaj t’i rezistojë kohës Vajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Zymbyli magjepsës, disa këshilla për ta rritur në shtëpi Zymbyli është frymëzim i shumë krijimeve të bukura të foklorit shqiptar. Kjo lule natyrale arrin të magjepsë këdo. A
Pozicionimi i skuadrave në vazo për shortin e Champions Leagues Sot dhe nesër do të vendosen 10 skuadrat të cilat do të kompletojnë pjesëmarrjen në Champions League. Disa klube të mëdh