999 rezultate për

vazo

EURO 2020/ Dita e shortit, rrezikohen përballje titanësh Shorti i Euro 2020 hidhet ditën e sotme. Në “ROMEXPO”, prej orës 18:00 do të nisë ceremonia e hedhjes së shortit, nga ku
EURO 2020/ Kombëtare që njohin kundërshtarët dhe grupe "shterpë", formula tremb protagonistët Formati për fazën e grupeve të Euro 2020 ka shkaktuar shumë pakënaqësi te kombëtaret e mëdha. Duket se gjithçka është
Po vjen dimri, mësoni të përgatisni vetë një krem ushqyes për lëkurën e duarve Jo vetëm i ftohti dhe ndryshimet e temperaturave; edhe përdorimi i larësve dhe detergjentëve agresivë i bën duart tona t
347 vazo me lëndë narkotike në 5 shtëpi me qira, arrestohen 7 shqiptarë në Angli Policia e qytetit të Lidsit në Angli shkatërroi një operacion të mirëdetajuar nga shtatë shqiptarë që kishin mbjellë kan
Mos harroni, pas pak shorti i Champions League Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Realin e pret "ferri" në grupe, kundërshtarët e mundshëm në Champions! Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Sot hidhet shorti, kundërshtarët më të rrezikshëm për Messi-n dhe Ronaldon Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Champions League kompleton vazot, kualifikohen ekipet favorite (VIDEO) Janë mësuar dhe 3 skuadrat e fundit që sigurojnë një biletë për në grupet e UEFA Champions League. Gjysmëfinalistët
8 ditë nga hedhja e shortit, priten "përplajse titanësh" në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve 2019/20 do të hidhet më 29 gusht në Monaco. Gjithsej 32 ekipe
UEFA i jep një tjetër goditje Skëndërbeut, nuk pret vendimin e CAS, publikon vazot Skënderbeu i ka sytë nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë të Zvicrës, por goditja që ka marrë sot është pak e for
Championsi i ardhshëm, si do ndahen vazot me ekipet më të forta të Europës Janë përcaktuar edhe vazot mbi bazën e të cilave do të luhet edicioni i ardhshëm i Champions League. LIVERPUL- Mbrë
E frikshme, mbajtën fetusin e abortuar në frigorifer pastaj e mbollën në vazo (FOTO LAJM) Humbja e një fëmije është dhimbja më e madhe për prindërit. Një çifti amerikan nga Missouri i është dashur të heqë dorë
Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën e frikshme për vazon në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Sfida e re pushton rrjetin, jo flokë por flokë-vazo (FOTO LAJM) Kohët e fundit kemi parë lloj- lloj trendesh të çuditshme në mediat sociale. Së fundmi risia është të ktheni flokët në v
Europiani 2020: Sot shorti, Shqipëria rrezikon Serbinë në grup Shqipëria kryqëzon gishtat dhe shpre son që goglat e shortit për eliminatoret e Europianit 2020 të tregohen bujare me të
Shorti i Kualifikueseve për Euro 2020, Shqipëria në vazon e katërt Me përfundimin e fazës së grupeve të Ligës së Kombeve, skuadrat europiane përgatiten tashmë për shortin e Kualifikueseve
Eliminatoret e EURO 2020, me cilat skuadra mund të jetë në grup Shqipëria Janë përcaktuar vazot për shortin e eliminatoreve të Euro 2020 që do të mbahet në 2 dhjetor, teksa Kombëtarja e Shqipëri
Përcaktohen vazot për shortin e eliminatoreve të "EURO 2020" Janë përcaktuar vazot për shortin e eliminatoreve të Euro 2020 që do të mbahet në 2 dhjetor, teksa Kombëtarja e Shqipëri
Kjo sfidë është vetëm për vajzat: Bëjini flokët vazo lulesh Kohët e fundit kemi parë lloj- lloj trendesh të çuditshme në mediat sociale. Së fundmi risia është të ktheni flokët në v
De Laurentis: Jam i zhgënjyer nga shorti, se kutpoj pse Liverpooli ndodhej në vazon e tretë Napoli ka pësuar mbrëmjen e djeshme një humbje turpëruese përballë Sampdorias me rezultatin 3-0, duke vënë në dyshim pro