999 rezultate për

vazhduar

"S'do merrem kurrë me politikë", Zhaku zbulon papritur se është martuar (FOTO LAJM) Inida Gjata ose e njohur nga të gjithë si Zhaku njoftoi rreth muajit maj të këtij viti se do të krijonte një parti të re
Më të vegjël më të mirë, si i zgjodhën burrat këto vajza shqiptare Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO) Moti i keq, i shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë bëri që ekipi i Milanit të braktiste stërvitjen. P
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Aktorja shqiptare ngre temperaturat, foto provokuese me bikini në rrjet (FOTO LAJM) Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar me fotografi provokuese nëpër rrjetet sociale. Bukuroshja kosovare sot ës
Milani ka gati kontratën e re për Donnarumman, nuk ka rritje Kontrata e portierit me Rossonerët skadon në qershor 2021 dhe CEO Ivan Gazidis nuk dëshiron që ai të largohet as këtë vi
Arsenali njofton marrëveshjet me 4 lojtarë të skuadrës Pablo Mari, i huazuar nga Flamengo, ka finalizuar transferimin e përhershëm në ‘Emirates’ duke nënshkruar kontratë katër
Mesatare mbi tetë, ndryshojnë kriteret për pranimin në universitet (FOTO LAJM) Përveç ndryshimi të formatit të provimit, maturantët këtë vit do të përballen me kritere të reja për pranimin në univers
Berisha: Rritet mesatarja për të vazhduar universitetin, akt çnjerëzor! Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë një denoncim sa i takon ligjit të
Pendarovski zgjat gjendjen e jashtëzakonshme edhe me 8 ditë të tjera Presidenti Stevo Pendarovski pas propozimit të Qeverisë për të vazhduar gjendjen e jashtëzakonshme, solli vendim par ta
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Plani i fundit i Premierligës për të vazhduar sezonin Përhapja e COVID-19 ka prishur shumë ngjarje sportive në gjithë botën.Në Angli, sezoni i Premierligë është në një pozitë
Kosova nis dezinfektimin e rrugëve për parandalimin e COVID 19 Në kuadër të zbatimit të vendimeve dhe urdhëresave për masat parandaluese ndaj COVID-19, në Komunën e Malishevës, është
Ndryshon dinamika e punës në institucionet shtetërore pas gjendjes me koronavirus (VIDEO) Me doreza në duar, e pajisur me produkte higjienike, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka vazhduar punën në zyrën
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Vazhdon takimi LDK-VV për koalicionin për gati dy orë Krerët e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ata të Lëvizjes Vetëvendosje janë mbledhur sot në orën 15:00 në ndërtesën e
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Ylli i Chelsea: Dua të jem në Chelsea deri në moshën 40 vjeç Sulmuesi anësor i Chelsea, Willian, ka hënë se ai do të qëndron në klub derisa ti mbushe 40 vjet, nëse klubi do të dëshi
Rrënojat e tërmetit, pamje me dron nga qyteti i Durrësit (VIDEO) Mëngjesin e 26 nëntorit, Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe qindra të plagosur.