999 rezultate për

vazhdonte

Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Petkovic: Xhaka nuk mund të luante më, po vuante një dëmtim Zvicra barazoi dje 3-3 ndaj Danimarkës në një ndeshje spektakolare për sa i përket golave. Trajneri zvicerian Vladi
Vazhdonte rezistencën, policia merr masa për pronarin e llotos Edhe pse kanë kaluar thuajse dy muaj që nga vendimi për mbylljen e llotove dhe lojërave të fatit, jo të gjithë i janë bi
Rama për Habilajt: Mos m’i përmend se do të nxjerr zorrët Teksa ka dashur të improvzojë disa pyetje kundrejt Ramës nga Habilajt, ky i fundit ka reaguar shumë i acaruar. Disa
Wenger tregon se si vendosi të vazhdonte t'ua "nxinte jetën tifozëve" Arsen Wenger mund ti kishte dhënë lamtumirën Arsenalit. Numri një i stolit të “Topcinjve të Londrës” në një intervistë
Ja kush janë dy ushtarakët që organizuan grushtin e shtetit në Turqi Mediat turke kanë bërë tashmë publike të dhëna lidhur me dy ushtarakë, të cilët cilësohen si përgjegjës të organizimit t
17 transferimet e konfirmuara zyrtarisht në merkaton e dimrit (FOTO LAJM) Merkato e dimrit gjatë këtij sezoni deri tani nuk është se ka sjellë lëvizje të bujshme nga një skuadër në një tjetër, p
Lajm i fundit/Sherr në Kuvend, opozita ndërpret Ramën ndërsa Meta seancën Një situatë e tensionuar është përvijuar sot në Kuvend, ku pas fjalës së Ramës, një revoltim të hapur ka pasur nga deput
Sulimani për Albeu.com: Opozita të vazhdonte me publikimin e "bombave" Politologu Xhenis Sulimani shprehet se, vendimi i Gjykatës Themelore Shkupi 1 për të shpallur të pavlefshme përgjimet e
Matiç: Serbia u penalizua nga 10 tifozë budallenj Futbollisti i Chelsea-t Nemanja Matiç pranoi në mënyrë indirekte se tifozët serbë shkaktuan dhunë në stadimin e Partizan
Delegati i UEFA-s i jep lajmin e keq Serbisë: Ndeshja s'mund të vazhdonte në atë atmosferë Delegati i UEFA-s, Harija Bina sipas mediave serbe ka deklaruar se pavarësisht që kombëtarja shqiptare nuk ka pranuar va
Shokon Adriano: Problemet me zemrën më trembën Mbrojtësi brazilian i Barcelonës, Adriano Correia zbulon një detaj shokues, duke e pranuar se përpara disa muajsh u dign
Akti heroik i ushtarit britanik (FOTO-LAJM) Simon Moloney është mes 117 ushtarakëve britanikë që kanë marrë medaljen e nderit për trimërinë e treguar në luftime. Si
Drerit që nuk i pëlqen të fotografohet (VIDEO) Një burrë që fotografonte një dre në një park kombëtar në SHBA, u frikësua kur pa që kafsha nisi ta godiste, pasi nuk i
Suarez deri në janar tek Liverpool Qëndrimi i Luis Suarez në “Anfield Road” nuk është i sigurtë deri në fund të sezonit. Suarez duket se nuk ka ndërmend të
Do të drejtojë vendin, pavarësisht protestave Presidenti egjiptian, Mohamed Morsi u shpreh gjatë orëve të natës mbi karakterin demokratik të zgjedhjes së tij në posti
Oksigjen për Di Marian dhe Messin (FOTO LAJM) Argjentina arriti të marrë me shumë mundim një pikë në ndeshjen ndaj Bolivisë, të luajtur në 3650 metra lartësi dhe të p
Kombëtarja, Ronaldo nuk rrezikon Sulmuesi portugez ka vendosur të tërhiqet nga kombëtarja e tij për ndeshjen miqësore të kësaj jave kundër Gabonit, për
Edhe zbathur arrin të bëjë kosh (VIDEO) Në vrapim e sipër drejt koshit kundërshtar Michael Kidd-Gilchrist, lojtar i Charlotte Bobcats, humb këpucën teksa tenton
Shoferit i bie të fikët, 13-vjeçari merr drejtimin e autobusit (VIDEO) Gjatë kthimit të nxënësve nga shkolla me autobus, shoferit të autobusit i bie të fikët dhe në momentin që ishte duke hum