999 rezultate për

vazhdon

"Thonë që një dashuri e madhe vazhdon djeg akoma", çfarë po i ndodh Rike Roçit? (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Rike Roçi na ka befasur së fundmi, teksa ka ndarë një foto gjysmë e zhveshur nga shtrati me ndjekësitt
Legjenda e Interit: Conte nuk ndryshon dot, vazhdon të jetë juventin Një emblemë e Interit si Alesandro Maxola, nuk duket shumë optimist për zgjedhjen e Antonio Contes në krye të zikaltërve
Vazhdon numërimi i votave, PDK kalon Vetëvendosjen (FOTO LAJM) Vazhdon numërimi i votave nga KQZ në zgjedhjet e parakohshme që u mbajtën sot në Kosovë. Aktualisht po kryeson LDK me
6 vëllavrasjet më të bujshme, plaga për pronat vazhdon të marrë jetë në Shqipëri (FOTO LAJM) Vëllavrasja është padyshim një nga plagët që akoma herë pas here trondit Shqipërinë. Madje një ngjarje e tillë ndodhi ed
Ilaçi kancerogjen vazhdon të shitet në barnatoret e Kosovës Ka disa ditë që Agjencia Evropiane e Barnave dha alarmin se ilaçi, i cili trajton problemet me stomak, Ranitidina, përmb
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO) Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San S
50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
Pse Vatikani vazhdon të mos e njohë Kosovën Serbia është e lumtur për faktin që Vatikani nuk e njeh pavarësinë e Kosovës. Por analistët serbë shprehen se qëndrimet
Kylie vazhdon të mohojë operacionet plastike, fotografët fokusojnë ndryshimet (FOTO LAJM) Jam e tmerruar…unë kurrë nuk do të bëja operacione,” ka qenë kjo deklarata e Kylie Jenner në shkurt të këtij viti gjatë
Meta vazhdon ngacmimet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri (FOTO LAJM) Nuk marrin fund ngacmimet e presidentit Ilir Meta në adresë të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook
Sherri mes kushërirash vazhdon? Detaji që tregon mardhënien e Beatrix me Anxhelinën (FOTO LAJM) Thuajse 1 vit pas sherrit të bujshëm mes dy kushurirave Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix ramosaj, duket se çdo gjë i pë
Edhe pas refuzimit të trefishtë nga LDK-ja, Vetëvendosje vazhdon ta shqyrtojë ofertën për koalicion Ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, përmes një shkrimi në facebook iu përgjigj kandidates për kryemi
Rama vazhdon të publikojë foto dhe jep mesazhin e fortë: Mos ia përtoni askujt (FOTO LAJM) Kryeministri Rama publikon dhjetëra foto të restoranteve, hoteleve e bar-kafeve të bllokuara sot nga Hetimi Tatimor pas
Vazhdon aksioni, AKU mbyll dhe gjobit 3 biznese Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 3 subjekte ditën e sotme, pasi iu gjetën një sërë shkeljesh ligjore në liçens
Baby G vazhdon avazin, kërcen në mënyrë provokuese para kamerës (VIDEO) Baby G kohët e fundit ka bërë bujë në media si shkak i ndarjes së saj me reperin Lim Hoti. Që pas ndarjes çifiti ka b
Serbia vazhdon të ndërtojë shtëpi në lagjet e Mitrovicës së Veriut Serbët kanë vazhduar të ndërtojnë shtëpi në lagjet shqiptare në veri të Mitrovicës me gjithë kundërshtimin e shqiptarëve
Kujdes! Moti vazhdon me surpriza, mësoni çfarë rezervon për nesër Fillimi i kësaj jave shënoi temperatura shumë të larta në të gjithë territorin e vendit, të cilat do të vazhdojnë edhe n
Haradinaj vazhdon traditën: Shërben kafe e ëmbëlsira policëve për Kurban Bajram (FOTO LAJM) Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj tani më e ka bërë zakon që fillimisht të bëjë bajram me policët. Me rasti
Ish-sekretari i Përgjithshëm vazhdon të kritikojë Bashën: E nxori PD jashtë çdo sistemi! Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani vijon që të lëshojë kritika të forta në drejtim të Lulzim Bashës për