999 rezultate për

vazhdojne

1/4 e mjekëve janë infektuar me koronavirus, por u kërkohet që të vazhdojnë punën Mjekëve në qytetin belg të Lieges iu është kërkuar të vazhdojnë punën edhe nëse janë infektuar me coronavirus. Rreth një
Luftimet vazhdojnë, Pompeo takon ministrat e Jashtëm të Azerbejxhanit dhe Armenisë Forcat e Azerbajxhanit dhe armenëve vazhduan luftimet në Nagorno-Karabak më 24 tetor, një ditë pasi ministrat e Jashtëm
Liga "ngul" këmbë: Kampionati nuk do të rikthehet Liga Profesioniste nuk tërhiqet dhe konfirmon qëndrimin e pakthyeshëm duke bojkotuar ndeshjet në Kategorinë Superiore.
PD: Lista e shpenzimeve të luksit në 7 vite të Ramës Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video të asaj që ai e quan “transformimin e godinave të institucioneve shtetë
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Takimi Kosovë-Serbi në SHBA, bisedimet vazhdojnë edhe sot Takimi mes delegacionit të Kosovës dhe të Serbisë vijon këtë të premte ditën e dytë të takimeve në Shtëpinë e Bardhë.
U mbyt masdite, kërkimet për trupin e 19 vjeçarit do të vazhdojnë nesër Një 19-vjeçar i identifikuar si Sejmir Bajrami, u mbyt pasditen e sotme në rezervuarin e fshatit Novosejë. Mësohet s
Vazhdojnë zgjedhjet në Mal të Zi, deri në orën 18:00 morën pjesë 70.5% e votuesve Një numër i lartë malazezësh kanë marrë pjesë sot në zgjedhjet parlamentare. Teksa ka mbetur vetëm një orë nga mbyllj
8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t'i bëjnë (FOTO LAJM) Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por nd
Ceferin zbulon se nëse Champions dhe Europa League do të vazhdojnë me format të njëjtë edhe vitin tjetër Presidenti i UEFA-s , Aleksander Ceferin ka zbuluar se a do të jetë formati i njëjtë i Ligës së Kampionëve dhe Evropa Li
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM) "Tërmeti ishte një fatkeqësi, por fakti se me qindra qytetarë vazhdojnë të ndjejnë pasojat është një zgjedhje e qeverisë
Vazhdojnë spekullimet në Itali: Inter nuk heq dorë nga Messi Duket e pamundur në këtë moment, por ka pasur spekulime që disa muaj që Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona.
Vazhdojnë telashet për Barcelonën, hap procedurë disiplinore kundër Arthur Pas paraqitjeve jo të mirë, humbjes së titullit në La Liga dhe kritikave të shumta, Barcelonës tani i duhet të zgjidh ed
"Vazhdojnë këta", Vesa Luma s'ua përton komentuesve serb (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, duket se ka marrë komente fyese nga ana e serbëve, pasi po përkrah nismën, me të cilën i
Vazhdojnë votimet në Maqedoni, sa përqind e popullisë ka marrë pjesë deri tani Deri në orën 11:00, pjesëmarrja në votimet e Maqedonisë së Veriut është 15%. Sipas të dhënave të KSHZ-së, pjesëmarrja
Vazhdojnë kërkimet për aktoren amerikane, policia jep lajmin e keq Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, teksa kërkonin për aktoren Naya Rivera,
Britanikët nuk zënë mend, vazhdojnë të dynden në festa të shthurura (FOTO LAM) Nga raportimet e fundit në Britaninë e Madhe mësohet se kanë humbur jetën 148 persona nga Covid-19, por kjo nuk i ka pen
Dy ditë nga heshtja zgjedhore, partitë vazhdojnë aktivitetet Fushata parazgjedhore përfundon nesër në orën 24 kur edhe zyrtarisht fillon heshtja parazgjedhore, përcjell Gazeta Expre
8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t'i bëjnë (FOTO LAJM) Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por nd
Shifrat e ndjeshme vazhdojnë, 64 raste të reja Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Gjithashtu, dy persona të tjerë ka