999 rezultate për

vazhdoje

Itali-Greqi, formacionet zyrtare: Itali kërkon të vazhdojë ecurinë pozitive (FOTO LAJM) Pas shtatë fitoreve radhazi, ekipi kombëtar i Italisë synon ta gjejë të tetën sonte në ndeshjen kundër Greqisë, e cila n
Po raportonte live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
Moment i sikletshëm: Po raportonte Live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
Haradinaj ha drekë me studentët: Kujdesemi për ju Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj, sot ka drekuar me studentët e Universitet
Arbenita është diagnostikuar me tre tumorë, ka nevojë për ndihmën tonë (FOTO LAJM) Arbenita Smaili nga Prishtina ka më tepër se një vit që është diagnostikuar me tumor në gjuhë, fyt dhe nofull. Deri s
"Nuk kemi informacione nga Gjykata Federale", flet Takaj: Skënderbeu do vazhdojë të bëjë më mirë Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka folur për mediat pas mbledhjes në ambientet e FSHF-së. Takaj është shprehur pë
Inter-Lazio, formacionet zyrtare: Interi kërkon të vazhdojë serinë e fitoreve (FOTO LAJM) Interi e pret Lazion në derbin e mesjavës në Serie A, në përpjekje për ta ruajtur rekordin e përkryer në fillim të sezon
Makina me 90 km/ h, por shoferi ia këput gjumit (VIDEO) Makina ishte me një shpejtësi 90 kilometra/ orë, megjithatë shoferi dhe pasagjeri i saj ishin një gjumë të thellë duke m
Çdo gjë është shkatërruar, nga Bahamet largohen qindra banorë Me qindra banorë të Bahameve, të cilët i mbijetuan uraganit “Dorian”, janë larguar për t’i shpëtuar kaosit dhe shkatërri
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Ulen temperaturat, kështu do të jetë moti sot Parashikimi i motit, e premte 26 korrik 2019, sipas Insitutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisi Nuk priten r
Basha fton qytetarët e Durrësit në protestë: Beteja do vazhdojë deri në rrëzimin e Ramës (FOTO LAJM) Pas Kamzës dhe Vorës, kreu i PD Lulzim Basha ishte në Durrës, aty ku u takua me simpatizantë të forcës që drejton dhe qy
Asnjë fletë votimi në Lazarat e Mallakastër Mallakastra dhe Lazarati kanë vendosur të bojkotojnë votimet e sotme për zgjedhjet lokale. Deri më tani nuk është hed
Greizmann i vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka thënë se tashmë e ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierë pas kësa
Sulmuesi i Kombëtares mbetet pa ekip Bekim Balaj ka mbetur pa klub, pasi Akhmat Grozny ka vendosur të mos ia vazhdojë kontratën sulmuesit të Kombëtares shqip
Ramos mendon largimin, Ronaldo e thërret te Juventus Pas eleminimit të Realit nga Ajax-it, në Ligën e Kampionëve, duke humbur thellë 1-4, në dhomat e zhveshjeve kishte një d
Hidhet poshtë plani i FIFA, botërori do të vazhdojë me 32 skuadra Kupa e Botës do të vazhdoj të luhet me 32 skuadra edhe në Botërorin e Katarit 2022. FIFA ka bërë të ditur se ka brakt
Agjenti tha se Toure "vari këpucët në gozhdë", lojtarin bën lëvizjen e befasishme Ish-mesfushori i Manchester Cityt dhe i Barcelonës, Yaya Toure do ta vazhdojë ende karrierën e tij në futboll. Agjent
Basha i kërkon pak kohë protestuesve: Edi Rama na shpalli luftë, do marrim vendime Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu, ku ka mbajtur një fjalë të shkurtër para simpatizantëve. Kryedemok
Dhuna ndaj arbitrit, ndërpritet përfundimisht ndeshja Besa-Bylis Besa-Bylisi nuk do të vazhdojë. Pas goditjes së arbitrit, gjyqtarët u futën në dhomat e zhveshjes dhe pak minuta më pas