999 rezultate për

vazhdimisht

Dalin pamjet, Ana e "Përputhen" bën operacion hundën (FOTO LAJM) Pas pezullimit nga emisioni “Për’puthen”, Ana Lleshi ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka vendosur që të
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
5 arsyet pse i keni sytë vazhdimisht të skuqur dhe të thatë Sytë e skuqur mund të nxisin një sërë pyetjesh acaruese nga njerëzit që duan të dinë nëse jeni sëmurë, keni qarë apo pir
Paradoksi në Shqipëri! Çmimi i ujit rritet vazhdimisht, cilësia e furnizimit mbetet njësoj Enti Rregullator i Ujit, institucioni përgjegjës për mbikëqyrjen e sektorit të ujësjellësve dhe kanalizimeve, i cili për
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Çmendet 41 vjeçari në Tiranë, përndjek vazhdimisht 18-vjeçaren Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. C., 41 v
I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi. MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale
Nuk ju dhimbs, kapet i riu që dhunonte vazhdimisht të ëmën Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona për vepra të ndryshme penale. U arrestua në flagrancë O.B., 28 vjeç, pasi në
Një hall i madh! Njihuni me 2 shenjat e horoskopit që ndryshojnë vazhdimisht mendje Sa herë ju ka ndodhur të keni organizuar një takim me miqtë ose udhëtim, dhe t’ju kenë lënë në baltë? E dimë, është g
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti, gruaja tenton t'i japë fund jetës Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës pasi dhunohej prej kohësh në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj. Ngjar
Perez shkarkon Zidane? Teksa mbarë bota është paralizuar nga përhapja e shpejtë e koronavirusit, përflitet vazhdimisht se trajneri i Real Madri
Kishte kontakt me një të prekur nga koronavirus, futet në izolim ndihmës trajneri i Ajax Ndihmës trajneri i Ajaxit, Christian Poulsen është në izolim pasi kishte kontakt me një të prekur me koronavirus. Po
Djali i Messit dhe i Suarezit shkëlqejnë në fitoren e të rinjve të Barcelonës (VIDEO) Lionel Messi dhe Luis Suarez kanë shkëlqyer për ekipin e parë të Barcelonës gjatë viteve të fundit tani djemtë e dyshes
Tragjedia në Bulqizë, përmendet vajza dhe kërkon vazhdimisht nënën Merita Tola, vajza 16-vjeçare që i mbijetoi tragjedisë në fshatin Ostren të Bulqizës e ka kaluar rrezikun për jetën.
Si do duket bota pas 250 milionë vjetës (VIDEO) Planeti ynë po ndryshon vazhdimisht, dhe prova e veprimtarisë së tij që ne mund ta kuptojmë më qartë janë tërmetet dhe v
U arrestua para selisë së PS-së, flet kushëriri i Vladimir Gjutës: Armën e mban vazhdimisht me vete Paraditen e sotme, policia arrestoi pranë zonë së “Dollarit” në Tiranë, Vladimir Gjutën, një emër i njohur për drejtësin
"Kisha dyshime se e tradhtonte vëllain", flet vrasësi mizor i Paskuqanit "Kam qenë në efektin e alkoolit, kisha dyshime se kunata e tradhtonte vëllain". Këto janë fjalët që Erdet Çapoku i tha
Nga konflikti për shtëpinë te videot kërcënuese, pse Erdeti masakroi për vdekje kunatën Vrasja e Enkeleda Çapokut ka tronditur këtë mëngjes Paskuqanin. Fillimisht ajo u godit me mjete të forta nga kunati,
Shokon këngëtarja e njohur: Më përdhunuan vazhdimisht kur isha 19 vjeç (FOTO LAJM) Oprah Winfrey zgjodhi një yll të madh dhe një temë të veçantë për të nisur turin e saj të parë në arenën kombëtare pas p