999 rezultate për

vazhdimi

Nuse në Kosovë, kush ia rrëmbeu zemrën këtyre vajza VIP Disa prej vajzave të njohura të ekranit shqiptar, shpirtin e tyre binjak e gjetën tek djemtë e Kosovës. Ledina Çelo:
Vajza vazhdimisht dëgjonte një zë në mal, një ditë vendosi të shkojë por u bë e famshme (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Harroni Kim Kardashianin, kjo vajzë ju bën për vete me një pozicion (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht - dhe po i bën konkurrencë serioze
Nëse zgjoheni vazhdimisht natën ka një arsye shumë serioze Shumë njerëz gjatë natës e kanë të pamundur të flenë mirë. Shpesh ndodh që t’ju zërë gjumi, por pas disa orësh të zgjoh
Enca zbulon pa dashje të dashurin (FOTO LAJM) Para pak ditësh këngëtarja shqiptare Enca Haxhia festoi ditëlindjen e 23 në Francë nën shoqërinë e motrës së saj Uindi d
Në Angli "zyrtarizojnë'' ditën e largimit të Mourinho Largimi i trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho nga “djajtë e kuq” është vetëm çështje orësh. Sipas mediave angl
Ik o thyej qafën, merr dhe supën! Barka ikën nga studioja pas sherrit me Ngjelën (VIDEO) Një debat në Ora Neës mes avokatit Spartak Ngjela dhe studiuesit Panajot Barka ka përfunduar në sherr verbal. Debati
Vazhdimisht sillet sikur i jep Kosovës por Pacolli harxhon 2 mijë euro për dy bileta Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli kishte shpenzuar rreth 2 mijë e 200 euro për dy udhëtime me aeroplan, nj
Jeni trokë? Ja si të bëni para shumë shpejt Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
Kur dashuria kalon kufijtë ndërmjet kafshëve dhe njerzëve, nuk harrohen ata që iu kanë ndihmuar (VIDEO) Dashuria është një ndjenjë që vazhdimisht ka triumfuar ndaj të gjitha ndjenjave dhe kjo duket edhe tek kafshët e egra dh
Zgjoheni vazhdimisht natën? Kjo është arsyeja Shumë njerëz gjatë natës e kanë të pamundur të flenë mirë. Shpesh ndodh që t’ju zërë gjumi, por pas disa orësh të zgjoh
Turqia në prag të krizës Në Turqi, inflacioni i lartë në rritje dhe rënia e vlerës së monedhës po nxisin frikën se vendi është në prag të një kri
I rritej barku vazhdimisht, gruaja shokohet kur shkon tek doktori (FOTO LAJM) Chloe kishte tre vajza dhe vazhdimisht ëndërronte që të kishte edhe një djalë. Pasi mbeti shtatzënë, ajo pa që barku
SHBA gati për dënimin e radhës ndaj Turqisë Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatisin sanksione të reja kundër Turqisë nëse prifti Andrew Branson nuk do të liro
Bashkëshorti e dhunonte vazhdimisht, 33 vjeçarja merr urdhër mbrojtjeje Një vajzë 33 vjec ka kërkuar urdhër mbojtjeje në polici pasi dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti. Burime zyrtare ng
Dhunonte vazhdimisht gruan, 37-vjeçarin në Berat e gjen belaja Një 37-vjeçar në Berat është vënë në pranga nga policia dyshohet se ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes së
Pamjet, këto janë 7 gratë shqiptarë që vidhnin vazhdimisht grekët (FOTO LAJM) Policia greke ka vënë në pranga 7 femra me origjinë shqiptare të cilat vidhnin vazhdimisht në dyqanet në Athinë. Poli
Rrahja e dy vajzave serbe bëhet hit në rrjetet sociale (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka shokuar opinionin në Serbi, për faktin se në të shfaqet një adoleshente
Adoleshentja serbe rreh bashkëmoshataren, videoja bëhet virale (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka shokuar opinionin në Serbi, për faktin se në të shfaqet një adoleshente
Çmendet tiranasi, ngacmon e përndjek nusen e vëllait Një vajzë e re ka duruar sa ka duruar dhe më pas ka denoncuar në polici kunatin i cili e ngacmonte vazhdimisht. Polic