999 rezultate për

vazhdimesia

Bregu: Dua të provohem në Europë, Skënderbeut i ka munguar vazhdimësia Dejvi Bregu është një nga futbollistët më shumë të kuotuar për të ndryshuar skuadër në muajin e parë të 2020-ës. Kontrat
"Vazhdimësia" vë në pranga 5 persona në Lushnje Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka finalizuar me sukses operacionin "Vazhdimësia" ku si pasojë kanë rënë në pranga
Kovaç: Bayernit i duhet vazhdimësia, në janar marrim lojtarë cilësorë Trajneri i skuadrës së Bayernit, Niko Kovaç tha se ekipit i duhet vazhdimësia për të dalë nga kriza e rezultateve. Ai po
Vazhdimësia e koalicionit me LSI? Rama: Ka ankesa dhe kritika E ardhmja e koalicionit PS-LSI në zgjedhjet e ardhshme parlamentare është momentalisht tema me e diskutuar e politikës s
Leka Zogu, ose vazhdimësia e shtetit shqiptar Pak ditë më parë, një penë e shquar shqipe si Ardian Vehbiu, kishte shkruar një artikull me një titull të thjeshtë “Leka
Wisner: Clinton në Kosovë do trajtojë dy çështje me rëndësi Ish-përfaqësuesi i SHBA në bisedimet për statusin e Kosovës, Frenk Wisner thënë për Zërin e Amerikës, se sekretarja e Sh