999 rezultate për

vazhdimesi

Udinese - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" synojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Dita e diel sjellë disa ndeshje interesante në kuadër të javës së gjashtë të Serie A. Ndeshja e parë është mes Udines
Deputetët gjermanë kërkojnë që Kosova të garantojë vazhdimësinë e funksionimit të qeverisë Deputetët gjermanë nga CDU/CSU kërkojnë nga përgjegjësit në Kosovë që të garantojnë vazhdimësinë e funksionimit të qever
Real Madrid - Sevilla, formacionet zyrtare: "Los Blancos" tentojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Real Madrid dhe Sevillas e vlefshme për javën e 20-të në La Liga.
Inter - Atalanta, formacionet zyrtare: Zikaltërit kërkojnë vazhdimësinë Interi do të tentojë sonte të vazhdojë ecurinë e tyre pozitive në Serie A, ku në San Siro e presin skuadrën simpatike të
Ish trajneri i Napolit sulmon ashpër Hysajn: Futbollist amator pa vazhdimësi Napoli u mund pas 23 vitesh në "San Polo" kundër Interit me rezultatin 1-3. Elseid Hysaj luajti në këtë takim titull
Bregu: Dua të provohem në Europë, Skënderbeut i ka munguar vazhdimësia Dejvi Bregu është një nga futbollistët më shumë të kuotuar për të ndryshuar skuadër në muajin e parë të 2020-ës. Kontrat
Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Bolognës, Leicester kërkon fitoren e 8 radhazi E diela në Supersport, ashtu si gjithmonë, do të vijë me një sërë takimesh interesante nga kampionatet më të rëndësishme
Opsione mbi vazhdimësine për menaxhimin e integruar të burimeve natyrore në Evropën Jug-Lindore Një nga sfidat më të mëdha me të cilat shoqëritë tona ballafaqohen është si të sigurojnë ujë, energji dhe ushqim për të
Bournemouth-Manchester United, formacionet zyrtare: "Djajtë e kuq" kërkojnë vazhdimësinë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes AFC Bournemouth dhe Manchester United. "Djajtë e Kuq" u rikthyen te
Kishte paralajmëruar tërmete, reagon Meta Presidenti i Republikes Ilir Meta shpreh keqardhjen per termetin qe ka tronditur vendin tone e ne vecanti Qarkun e Durre
Protestat, ambasada e SHBA paralajmëron qytetarët amerikanë në Shqipëri Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, ambasada amerikane paralajmëron qytetarët amerikanë banues në Shqipëri, lidhur me
Fillon sezoni i rriqrave, mjekët kanë disa këshilla Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi se në vatrat endemike ka filluar pickimi i rriqrave që ësht
Liverpool beson te titulli, por duhet të kalojë pengesën Chelsea Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh
"Vazhdimësia" vë në pranga 5 persona në Lushnje Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka finalizuar me sukses operacionin "Vazhdimësia" ku si pasojë kanë rënë në pranga
Formacionet zyrtare: Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Empolit Milan do të kërkojë vazhdimësinë në Serina A teksa do të presë Empolin në "San Siro" në orën 20.30 Kuqezinjtë nuk n
Barça kërkon revanshin, Reali vazhdimësinë Skuadra e Barcelonës do të luajë sot në orën 16:15 në shtëpi përballë Betisit ku tre pikët janë objektivi i vetëm për t
Kovaç: Bayernit i duhet vazhdimësia, në janar marrim lojtarë cilësorë Trajneri i skuadrës së Bayernit, Niko Kovaç tha se ekipit i duhet vazhdimësia për të dalë nga kriza e rezultateve. Ai po
Pirlo: Perisiç sllav klasik, lojtar pa vazhdimësi Andrea Pirlo ka bërë një analizë të Inter për “Sky Sport”. Zikaltrit po kalojnë një moment të mirë forme dhe të mërkurën
Hazard "trondit" Chelsean, mohon vazhdimësinë e kontratës Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Chelseat por jo vetëm, pasi ai është cilësuar s
Vajzën nga Berati e zë belaja, djali 5 vite më i vogël i bën terror Një djalë është vënë nën hetim nga policia në Berat pasi ngacmonte dhe përndiqte një vajzë 25 vjecare. 25-vjeçari ësh