999 rezultate për

vava

Nipi shokon në sallën e gjyqit për vrasjen e kunatave: Në polici mësova që kishin vdekur Sot në sallën e gjyqit ka befasuar nipi 28 vjeçar lidhur me vrasjen e dy të moshuarave në shtator 2014, të cilat ishin
Nipi me shokët torturuan për vdekje të moshuarat për t’u treguar arin Update- Zbardhet ngjarja e rëndë e disa javëve më parë ku dy të moshuara u gjetën të mbytura në banesën e tyre në Durrës
Vasil Vava: Nënën dhe hallën i vranë për paratë jo për pronat Vasil Vava, djali i Elsa Vavës, të moshuarës që u vra dy ditë më parë në Durrës shprehet se ngjarja e rëndë ka ndodhur m
Horror në Durrës, të moshuarat grabiten dhe mbyten me qese Dy te moshuara janë grabitur dhe më pas dhunuar për vdekje në qytetin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë ku
Tequila Vava, kënga më e klikuar e 2011-s (VIDEO) Pesë ditë pa përfunduar viti, një hulumtim në kanalin në internet YouTube, nxjerrë disa nga videot më të shikuara. Pa as
Konfirmohet se serbët kanë vjedhur "tekila-vava" Konfirmohet se serbët janë ata që kanë vjedhur këngën e tre artistëve shqiptarë. Kënga "Tekilla" e Florit, Albatrit Muqi
“Tekila Vava” kopjohet nga serbët (VIDEO) Duket se kohët kanë ndryshuar. Tani janë të tjerët që vjedhin nga Shqipëria. Kënga “Tequila Vava” e kënduar nga Flori, A