999 rezultate për

vath

Jo vetëm në Shqipëri! Italiani tregon si i vodhën vathët me diamantë të ëmës në spitalin COVID Mund të themi se ky është një fenomen që nuk ndodh vetëm në Shqipëri. Një i ri italian, pasi humbi të ëmën nga koronavir
I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
COVID-19 godet rëndë turizmin shqiptar: Anulohen 70% e rezervimeve Turizmi në vendin tonë është duke u përballur me një goditje të dytë të fortë brenda një periudhe shumë të shkurtër.
"Mbretëresha e aksesorëve", Kate Middleton bën viral vathët vetëm 8 dollar (FOTO LAJM) Kate Middleton është quajtur ndryshe "mbretëresha e aksesorëve", sidomos e vëthëve që ajo i pëlqen aq shumë dhe i kombin
"Mbretëresha e aksesorëve", Kate Middleton bën viral vathët vetëm 8 dollar (FOTO LAJM) Kate Middleton është quajtur ndryshe "mbretëresha e aksesorëve", sidomos e vëthëve që ajo i pëlqen aq shumë dhe i kombin
Vathë që kushtojnë sa një shtëpi? Reagon Fjodora Fjora: Më keni stresuar shumë (FOTO LAJM) Gazetarja e kulturës dhe artit, Fjodora Fjora ditët e fundit u lakua shumë nga mediat për deklaratën që ajo bëri në emis
Sa një shtëpi, kaq i kushtojnë vathët moderatores "tonë" (VIDEO) Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun prej vitesh, Fjodora Fjora ishte e ftuar pasditen e sotme në "Ftesë
Hoqi vëthin dhe mjekrën, Rama rrëfen amanetin e babait të tij para se të vdiste Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi t
Preferoni “piercing”? Zbuloni domethënien e veçantë që ka në këtë shtet Vajzat në ditët e sotme ‘piercing’ e kanë pjesë të stilit të tyre, por kohë më parë kjo praktikë e zakonshme kishte dome
Ky është aksesori që vajzat më të famshme nuk po heqin nga trupi (FOTO LAJM) Njësoj si trendet e reja zëvendësojnë ato të vjetrat edhe aksesorët ndryshojnë çdo vit. Nëse kishit menduar se guaskat i
Vajza 7 vjeçe përfundon në spital pas shpimit të veshëve Lily, një vajzë 7 vjeçe nga Britania është shtruar në spital pasi vathët iu ngulën nën lëkurë. Çdo gjë ndodhi vetëm disa
21 mijë dollar një palë vathë, këngëtarja e njohur shokon publikun Për Selena Gomez-in asgjë nuk ka më shumë rëndësi në një look, se sa bizhuteritë, ose diamantët për të qenë më të qartë.
Loku dhe Vathja në versionin 2017 do t’ju shkrijnë gazi (VIDEO) Aktori i famshëm i "Estradës së Durrësit", Muharrem Hoxha mbrëmë ka qënë i ftuar në Xing me Ermalin. Dhe ashtu siç p
Rama jep porosinë e parë pas 25 qershorit: T'a mbajmë mirë vath në vesh se... Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, tashmë kryeministër i Shqipërisë edhe për katër vite të tjera, ka mbledhur ditën
Luigj Vathi, një nga komandantët më jetegjatë të RENEA-s Nga Hile Lushaku U lind më 25 korrik 1969, në trojet Fishtjane, (Zadrimë, Lezhë), duke dëshmuar se ajo tokë e be
A duhet t’ua shpojmë veshët fëmijëve? Disa prindër i shpojnë veshët foshnjave të posalindura, gjë për të cilën nuk egziston kurrfarë frike nga ana mjekësore.
Jozefina Topalli preket nga fjalët e të riut jetim: Fajin e kemi të gjithë ne Ish-Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka ndjerë keqardhje nga fjalët e 18-vjeçarit, Besmir Vathi i arrestuar gjatë
Zbulohet si funksionon ora biologjike në ADN Shkencëtarët amerikanë kanë zbuluar orën biologjike të bazuar në ADN, e cila mat shpejtësinë e plakjes së indeve dhe org
Mercedes-AMG C 450 Sport i modifikuar (FOTO LAJM) Vath kompania gjermane për modifikimin e makinave ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-AMG C 450 Sport, gjeg
Ekstradohet në Itali shqiptari, akuzohet për trafik qëniesh njerëzore Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin shqiptar V. Vathaj, i akuzuar për pjesëmarrje në organizatë kriminale. Vath