999 rezultate për

vaska

"Ça të bën nusja", partneri i Fjolla Morinës nuk kursen as fotot intime nga vaska (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Fisnik Sylën. Që nga 14 shkurti
I publikuan foto nudo nga vaska, reagon Melisa e Përputhen (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Melisës së "Përputhen" i janë shpërndarë disa foto nudo. Nd
Pas fotove intime nga vaska, Arjoni i "Përputhen" nuk i ndahet modeles seksi (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
E zhveshur nga vaska, Arilena pozon si asnjëherë dhe rrjeti "u çmend" (FOTO LAJM) Arilena Ara ka ngritur temperaturat me foto të nxehta në rrjetet sociale. Këngtarja e njohur postoi një video teksa q
Ish-Missi shqiptar "çmend" rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo
Me look të ri dhe fustan transparent, këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga vaska (FOTO LAJM) Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet soc
Topless nga vaska, Tayna "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Tayna është “arratisur” drejt Amerikës, ku ka realizuar dhe një set fotografik mjaft provokues. Reperja
Wow! Arbenita pozon topless nga vaska dhe i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Bukuroshja Arbenita Ismajli s’ka aspak nevojë të zhvishet për të tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram. Por, me
Më joshëse se kurrë, Belinda "tërbon" fansat me fotot nga vaska (FOTO LAJM) Dalja si velinë në "Xing me Ermalin" e ktheu pretendente “Miss Universe” një ndër vajzat më të ndjekura në showbizin sh
Trejsi Sejdini provokuese, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Ish Miss Universi Trejsi Sejdini tashmë siç e ka treguar dhe vet ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikë ku ka ven
Madonna e zhveshur nga vaska: Koronavirusi i mrekullueshëm, jemi të gjithë njësoj (VIDEO) Madonna ka vendosur që të japë mendimin e saj (të çuditshëm) mbi koronavirusin me anë të një postimi në Instagram, ku sh
Tejet sensuale, vajza e Sabianit publikon foto nga vaska (FOTO LAJM) Vajza 19-vjeçare e Sabianit, Keisi Meidini, po përgatitet t’i hyjë seriozisht muzikës, duke ndjekur hapat e të atit. Ajo
Zbulohen pozat e nxehta të kandidates për deputete, lahet në vaska me qumësht (FOTO LAJM) Kler Ambrosino, një agjente e marrëdhënieve me publikun, e cila është edhe shoqe me të dashurën e kryeministrit anglez,
Foto nga vaska, trendi më i ri në i VIP-ave në Instagram (FOTO LAJM) Kur shumica prej nesh shkon të bëjë një dush, me siguri mendon për qetësinë e një pushimi të mirë në një vaskë të nxehtë
Big Mama pozon nga vaska me ujë të ngrohtë Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama është transformuar mjaft shumë në pamje me ndryshimet e fundit që ka bërë. Pas zvo
Postoi këtë video nga vaska, aktorja turke e pëson (VIDEO) Pasi hyri fuqishëm në treg në vitin 2011 si një prej aktoreve më të dashura në vend, me shkëlqimin në serialin ''Sulejma
Bie tek vaskat e peshkut, vdes 53-vjeçari në Vlorë Një 53-vjeçar nga Tirana është raportuar i humbur në Vlorë. Policia bën me dije se ai mund të jetë mbytur në vaskat
Pasuria e shqiptareve vlen 26 mld dollar, vetëm pak lahen në "vaska floriri" Credit Swiss, banka e njohur zvicerane, së fundmi ka publikuar raportin e pasurisë globale për vitin 2016, në të cilin b
Vaskat e hoteleve që të ofrojnë pamje spektakolare (FOTO-LAJM) Zhytja në një vaskë gjigante të jep një ndjesi të veçantë, sidomos kur ju keni një pamje të mrekullueshme. Hotelet në mb
Vaska e banjos që bëhet varkë (VIDEO) Keni parë ndonjëherë barkë-pishinë. Ja tek është njëra e ndërtuar nga një kompani holandeze me mjete jo shumë të kushtue