999 rezultate për

vasjari

Zajmina Vasjari rikthehet në treg pas katër vitesh, publikon pamje nga klipi (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh i është përkushtuar familjes dhe biznesit, por megjithatë ka vendosur të rikthehet
Me pozat joshëse, Zaimin Vasjari bën paralajmërimin e madh (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh. Me një pozë mjaft provokuese
"Më në fund", Zaimina nis pushimet dhe fotot me bikini nga jahti janë "zjarr" (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
Vajza e ditëlindjes, Zaimina Vasjari shfaqet super joshëse në festën speciale (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë për Zaimina Vasjarin. Ajo feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zem
Zaimina Vasjari "tërbon" fqinjët, del me bikini në oborrin e vilës luksoze (FOTO LAJM) Ndonëse prej vitesh i ka munguar muzikës, Zaimina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në media, emisione e intervi
Zaimina hap sezonin veror nga super vila e saj, bën namin me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shfaqur mjaft tërheqëse në postimin e fundit në ‘Instagram’, ku ka treguar se
Zaimina Vasjari zgjedh mënyrën më epike: Si e luftoj unë koronavirusin (VIDEO) Jo vetëm shkencarët dhe mjekët po mundohen të luftojnë COVID-19. Artisëtë kanë mënyrat e tyre. E fundit që gjeti n
Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO) Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i
Zaimina Vasjari e sinqertë me fansat, publikon imazhe gjysmë e zhveshur gjatë trajtimeve (FOTO LAJM) Zaimina është ish këngëtarja shqiptare e cila e la pas muzikën për tu kthyer në një businessëoman e suksesshme. Zaimi
"Burri u mërzit se donte djalë", rrëfehet Zaimina Zaimina Vasjari prej një viti është bënë nënë e një vazje. Por mesa duket partneri i saj si shumica e shqiptarëve pas
Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Ajo ka hedhur një fotografi n
Luana kopjon veshjen e Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari pak ditë më parë festoi ditëlindjen e vajzës së sajë ku publikoi fotografi të shumta
Zajmina Vasjari tërbon fansat me veshjen e saj, nxjerr gjoksin (FOTO LAJM) Në mesin e nënave të reja shqiptare duket se Zaimina Vasjari do të thyejë rekord. Me postimet e saj të një pas njësh
Një njerkë si Zaimina Vasjari, shihni çfarë ka bërë për vajzën e burrit (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë q
Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ndan shpe
Luks i paparë, brenda vilës së Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet m
Zaimina Vasjari zbulon prapaskenat e “Miss Shqipëria 2002” (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur
Zaimina Vasjari do t’i plotësojë bashkëshortit, dëshirën tipike të meshkujve shqiptarë Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku
Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e së bijës (VIDEO) Sot për 1 Qershorin, Zaimina ka publikuar foton e të voglës Kloeh. Zamina poston vazhdimisht foto të vajzës së saj në
Zaimina Vasjari u duk perfekte pas lindjes, por sapo tregoi “makthin” e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zajmina Vasjari, edhe pse nuk ka kohë të gjatë që ka lindur, ajo duket perfekte.