999 rezultate për

vasili

Dokumenti i amerikanëve, pse dështuan negociatat në tryezën e Reformës Zgjedhore (VIDEO) As ditën e djeshme nuk u mund të arrihet një marrëveshje mes palëve në tryezën e Reformës Zgjedhore. Përdorimi i elek
Çfarë po diskutohet? Kryemadhi dhe Petrit Vasili i shkojnë në zyrë Bashës Një takim mes kampit opozitar po zhvillohet në këto momente. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kry
Konsensusi ende larg, Bylykbashi dhe Vasili letër Gjiknurit Oerd Bylykbashi i Partisë Demokratike dhe Petrit Vasili i Lëvizjes Socialiste për Integrim u kanë dërguar një letër përf
Gjiknuri ''i shtrin dorën'' Vasilit dhe Bylykbashit: Ju ftoj të ulemi në tryezë Bashkë kryetari i Reformës Zgjedhore dhe përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri, i ka nisur sot kërkesë opozitës jashtëparla
Plas mes Gjiknurit dhe "opozitës", ndërpritet mbledhja e Këshillit Politik Një debat i fortë mes Vasilit dhe Gjiknurit është bërë shkak që të ndërpritet për 15 minuta mbledhja e Këshillit Politik
Koalicion me Edi Ramën? LSI: Kurrë, ditë tronditëse e presin Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se koalicion LSI me Edi Ramën nuk do të bëjë kurrë. Në një postim në rrjet
Kompania celulare sqaron të vërtetën: A ia dërgoi Lulzim Basha mesazhin Eni Vasilit?! Kompania celulare Vodafone Albania ka reaguar në lidhje me mesazhin që u lexua pak ditë më parë në studion e “Open” nga
"Plas" sherri live mes Ramës dhe Vasilit, kryeministri: Pusho, mos bëj zhurmë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një debat me gazetaren Eni Vasili që drejton emisionin Open në TC
I thonë "tigri", Arian Çani zbulon ministrin që po "pajton" Ramën me Metën Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emison “Zonë e Lirë”. Gjatë diskutimit në studio,
72 orë në brenda, Henri Çili tregon ndjesitë e tij prapa hekurave Botuesi Henri Çili ka folur për herë të parë mbi ndjesitë e tij në qeli dhe se çfarë ka menduar pasi policia e prangosi
Rrëfehet Henri Çili: Më vunë prangat, më ndaluan teksa shkojë në shtëpi Botuesi i njohur Henri Çili është i ftuar në Open në Top Channel për t’u rrëfyer për ngjarjen e cila bëri bujë javë që k
Petrit Vasili publikon videon e medias italiane: Alarm kombëtar! (VIDEO) "Edi Rama është vetëm ai që pengon dhe izolon Shqipërinë nga Europa dhe e ka shëndërruar në narkoqeverisje rilindjen..."
"Çdo marrëveshje është mashtrim", përplasen Vasili dhe Rudina Hajdari Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i ftuar mbrëmë në opinion ka pasur një përplsje me deputeten e opozitës parlamentare Ru
Vasili çudit me deklaratën për Gjiknurin: Koleg i vyer, i sprovuar! Palët politike pas rreth 1 viti debatesh e konfliktesh ranë dakord që ta bëjnë së bashku reformën zgjedhore. Nënkryetari
A u dhunua Laert Vasilin? Budina: Të hapen kamerat e Ministrisë së Brendshme Pas akuzave të aktorit Laert Vasili se është dhunuar nga aktorët e Teatrit, ka reaguar edhe regjisori Robert Budina.
Ç'nuk u pa nga "sulmi" ndaj Laert Vasilit tek Teatri, del momenti kur shoqërohet nga policia Aktori Laert Vasili ka pretenduar se është dhunuar nga aktorët e Teatrit. Ky pretendim është hedhur poshtë nga këta t
"Vjen natën e shqyen banderolat", Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit denoncon Leart Vasilin Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me anë të një statusi në “Facebook” ka reguar kundër pretendimeve të Laert Vasilit se ë
Tha se e dhunuan aktorët e Teatrit, Kastriot Çipi i hakërrehet keq Laert Vasilit (VIDEO) Aktori Laert Vasili postoi njw video tw prerw me tw cilwn pretendonte se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë pjesë e
"Ti do më q** motrën mua", plas sherri mes Laert Vasilit dhe aktorëve për mbrojtjen e Teatrit (VIDEO) Aktori Laert Vasili ka publikuar në llogarinë e tij në "Facebook", një video ku dëgjohet se po konfliktohet me regjisori
Gazetari Koka flet nga protesta: Ligjin e hartuan të korruptuarit Po mbahet para Parlamentit protesta e gazetarëve kundër paketës Anti-shpifje të propozuar nga Kryeministri Rama. Gaze