999 rezultate për

vasili

Vasili për Ramën: Kosova është vend vëlla, vetëm një armik e quan fqinj Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar ashpër në lidhje me deklaratën e Ramës sot për Vjosa Osmanin. Vasili thot
Ermali nuk ia përton Laert Vasilit pasi e ironizoi: Të ka lënë me traumë dhuna e babait (FOTO LAJM) Paketa e trajnimit e Ermal Mamaqit është kthyer në një çështje debati edhe në studiot televizive. 2 ditë më parë Mamaqi
Sulmoi Grida Dumën, plas sherri mes analistëve: Ti meriton të pështyhesh në fytyrë Një debat i ashpër me fyerje dhe ofendime ka ndodhur në emisionin Open mes Grida Dumës dhe analistit Frrok Çupi. Ishte d
Ngjela përplaset me historianin për Skënderbeun: Po të ishte lakuriq, do të të pëlqente? Spartak Ngjela i ftuar në emisionin OPEN ka debatuar ashpër me historianin Marenglen Kasmi, lidhur me statujën e Skënder
Petrit Vasili infektohet me COVID-19 Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është infektuar me COVID-19. Nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa po merr trajti
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
I dashuri i bëri bllok në Facebook, zbardhet dëshmia e shoqes së ngushtë (FOTO LAJM) E reja shqiptare Artemisa Vasili vazhdon të jetë e zhdukur pa asnjë gjurmë në Greqi. Mbrëmjen e kaluar, zhdukja e vaj
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
Debatet për listat e hapura, Gjiknuri letër Bylykbashit dhe Vasilit Bashkëkryetari i komisionit të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri në një letër të gjatë drejtues dy përfaqësuesve të op
I doli kundër PD e PS, Rudina Hajdari shkarkohet nga Këshilli Politik Deputetja Rudina Hajdari nuk wshtw mw pjesw e Kwshillit Politik! Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petr
"Këshilli si organizëm seksual", gafa e Vasilit bëhet virale në rrjet (VIDEO) Një video e Petrit Vasilit është bërë virale ne rrjetet sociale. Ai ka dalë nga mbledhja e Këshillit Politik ku ka fo
Meta largohet nga presidenca? Reagon Petrit Vasili Petrit Vasili reagoi në SYRI TV pas një lajmi të publikuar në media se Ilir Meta do lërë presidencën më 26 prill, një di
Nga pishina, Eni Vasili pozon si asnjhëherë më parë (FOTO LAJM) Nëse ju ka shkuar ndonjëherë mëndja se Eni Vasilin nuk do ta shihni ndonjëherë jashtë studios televizive, e kishit gabim
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i
Epike! Debati tek Eni Vasili, deputeti: Bërtas se jam nga fshati! Debati për sistemin zgjedhor është shoqëruar edhe me batuta midis gazetares Eni Vasili dhe deputetit të opozitës parlame
Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por
Vasili i nxjerr "të gjitha", çfarë ndodhi gjatë debatit në ambasadën amerikane Nënkryetari i LSI-s, Petrit Vasili zbuloi detaje nga zhvendosja e negociatave të Këshillit Politik për disa ditë nga Pal
Dështon Këshilli Politik? PD e LSI nuk shkojnë më në mbledhje Ka dështuar mbledhja e radhës e Këshillit politik dhe ambasadores Kim. Anëtarët e Këshillit politik nga ana e opozitë
Dokumenti i amerikanëve, pse dështuan negociatat në tryezën e Reformës Zgjedhore (VIDEO) As ditën e djeshme nuk u mund të arrihet një marrëveshje mes palëve në tryezën e Reformës Zgjedhore. Përdorimi i elek