Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare
999 rezultate për

vasil

Petrit Vasili publikon videon e medias italiane: Alarm kombëtar! (VIDEO) "Edi Rama është vetëm ai që pengon dhe izolon Shqipërinë nga Europa dhe e ka shëndërruar në narkoqeverisje rilindjen..."
"Çdo marrëveshje është mashtrim", përplasen Vasili dhe Rudina Hajdari Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i ftuar mbrëmë në opinion ka pasur një përplsje me deputeten e opozitës parlamentare Ru
Vasili çudit me deklaratën për Gjiknurin: Koleg i vyer, i sprovuar! Palët politike pas rreth 1 viti debatesh e konfliktesh ranë dakord që ta bëjnë së bashku reformën zgjedhore. Nënkryetari
A u dhunua Laert Vasilin? Budina: Të hapen kamerat e Ministrisë së Brendshme Pas akuzave të aktorit Laert Vasili se është dhunuar nga aktorët e Teatrit, ka reaguar edhe regjisori Robert Budina.
Ç'nuk u pa nga "sulmi" ndaj Laert Vasilit tek Teatri, del momenti kur shoqërohet nga policia Aktori Laert Vasili ka pretenduar se është dhunuar nga aktorët e Teatrit. Ky pretendim është hedhur poshtë nga këta t
"Vjen natën e shqyen banderolat", Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit denoncon Leart Vasilin Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me anë të një statusi në “Facebook” ka reguar kundër pretendimeve të Laert Vasilit se ë
Tha se e dhunuan aktorët e Teatrit, Kastriot Çipi i hakërrehet keq Laert Vasilit (VIDEO) Aktori Laert Vasili postoi njw video tw prerw me tw cilwn pretendonte se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë pjesë e
"Ti do më q** motrën mua", plas sherri mes Laert Vasilit dhe aktorëve për mbrojtjen e Teatrit (VIDEO) Aktori Laert Vasili ka publikuar në llogarinë e tij në "Facebook", një video ku dëgjohet se po konfliktohet me regjisori
Habit deputeti i opozitës: Të festojmë Krishtlindjet më 7 Janar! Deputeti i opozitës së re, Vasil Sterovski, ka kërkuar në Kuvend që në 7 janar të festohet dhe Krishtlindja Kjo festë
Gazetari Koka flet nga protesta: Ligjin e hartuan të korruptuarit Po mbahet para Parlamentit protesta e gazetarëve kundër paketës Anti-shpifje të propozuar nga Kryeministri Rama. Gaze
Monika Kryemadhi sulmon Vasilin dhe Dudushin: Keni bërë qoka ndaj Ramës! Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë në Open. Kjo pasi kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka sulmuar hapur moder
Monika Kryemadhi i përvishet në fytyrë Eni Vasilit: Je servile ndaj Ramës Një debat i nxehtë është hapur në studion e "Open" mes Kryemadhit dhe analistëve në studio. “Familja Lala është vrarë
"Lëre Tit Vasilin tani se është shoku yt, jo i imi": Rama i përgjigjet mjekes (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka vizituar Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", për të parë dëmet e shkakt
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
Plas sherri live, Eni Vasili i përvishet Klevis Balliut: Kërko falje ose jashtë! "Klevis mos ndërhy, kërko falje për dhunën ndaj gazetarëve, ose do të nxjerr jashtë" Debate të forta në emisionin “Op
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
Pse Mbappe zgjodhi PSG-në dhe jo Realin? Kylian Mbappe e zgjodhi Paris Saint-Germainin sepse ishte ndier parisien dhe e kishte ndier nevojën të bëhet lojtar madh
Bëri thirrje për luftë, mbërrin në prokurori dosja e nënës së Kacifas Ditën e sotme në Prokurorinë e Gjirokastrës kanë mbëritur materialet hetimore lidhur me nënën e ushtarit të ndarë nga je
Kujtim Gjuzi kapet me Linda Rein: Mos më thuaj mua zemër, s'do bëhesh kurrë nënë Kujtim Gjuzi i ftuar në “360 gradë” i tha Linda Reit se nuk mund të fitojë shansin që të quhet nënë. Gjuzi ia ndaloi
Drama e Alvin Berishës, përlotet Eni Vasili live në studio Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Tek