999 rezultate për

varur

I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
U largua nga shtëpia e burrit, 20-vjeçarja gjendet e varur në degën e lisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, në fshatin Poliqkë të Kamenicës. Ditën e djeshme rreth orës 16:45 është gje
U shkarkua nga KPK, gruaja e Fullanit nuk dorëzohet dhe bën kërkesën e re Gjyqtarja Ariana Fullani ka depozituar në KPA kërkesën për pezullimin e shkarkimit të saj nga Komisioni i Pavarur i Kual
Hyri të grabisë vilën, shqiptari gjendet i pajetë varur në kangjella Një shqiptar është gjetur i pajetë në Greqi, pasi ishte varur në kangjellat e një vile. Ngjarja dyshohet të ketë ndod
Gjendet i vdekur shqiptar pasi qëndroi me kokë varur gjithë natën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është gjetur pa shenja jete pasditen e së premtes në një komple
Gjendet i vetëvarur një 54-vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet në Tiranë. Mësohet se një 54-vjeçar është gjetur i vetëvarur në vendin e quajtur Selit
Mësojeni tani nëse jeni të varur nga celulari Telefonat përveçse na ndihmojnë të komunikojmë ata kanë aftësi të shndërrohen sa hap e mbyll sytë në një udhëzues për
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur (VIDEO) Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një javë pasi u formuan grupet e deputetëve, Besa vendosi që në të
Të varur nga rrjetet sociale? 6 "hile" për të shpëtuar Ndikimi i rrjeteve sociale në jetën e njerëzve përpos të tjerave është edhe i dëmshëm. Kjo për faktin se është shumë e t
Gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë Një i moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u veëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.5, tek rruga e “F
"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Joe Biden: Kosova duhet të jetë shtet i pavarur, jo pjesë e Serbisë Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, tha se Kosova duhet të jetë një shtet
Apple e vendosi Kosovën në hartë, por jo si shtet të pavarur: Ku qendron "kleçka" Gjiganti teknologjik amerikan, “Apple Inc.” për herë të parë e ka vendosur emrin e Kosovës në shërbimin e saj të njohur
Ambasadori në Athinë trondit grekët: Ali Pasha u përpoq të krijojë shtetin e pavarur të Epirit Ambasadori gjerman në Greqi postoi në rrjetet e tij sociale një status dedikuar Ali Pashë Tepelenës, duke ngjallur reagi
E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvrarë 28 vjeçari Një i ri është gjetur i pajetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ai është gjetur i vetëvarur në banesën e tij.
E RËNDË/ Vetëvaret në pemën pranë shtëpisë një grua në Vlorë Një e moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë pranë banesës së saj. Sipas policisë, 85 v
U gjet i vetëvarur në banesë, biznesmenit 37-vjeçar iu refuzua leje-qëndrimi në Shqipëri Më 30 korrik 2020, biznesmeni 37 vjeçar Eugert Lazaju gjet i pajetë në vilën e tij private në Farkë-Tiranë. I riu hum
E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua
55-vjeçari gjendet i varur brenda banesës në Korçë Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Korçë. Një 55-vjeçar është gjendur e varur sot ne lagjen nr 3. 55 vjeçar