999 rezultate për

varrosur

Basha nga Rrogozhina: Beteja jonë për të varrosur fenomenin e Edi Ramës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha nga Rrogozhina paralajmëro konfiskim të parave të atyre që lideri i opozitë
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
2 000 ekstremistë grekë nisen për Shqipëri për varrosur Katsifasin Trupi i terroristit grek Katsifas që u neutralizua pasi sulmoi policinë me armë i është dorëzuar familjarëve dhe pritet
E varrosën babanë por një telefonatë nga Berlini i tronditi të gjithë Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Turqi, ku fëmijët e të afërmit e një 78-vjeçari që kishte humbur jetën në Berlin t
Zbulohet kufoma e shqiptarit në Spanjë, detaji i errët për bashkëjetuesen e tij Një shtetas shqiptar është gjetur i varrosur nga autoritetet spanjolle. Kufoma u gjet në një depo industriale të brak
Fëmijët shkojnë për të varrosur babain por përballen me suprizën e hidhur (VIDEO) Fëmijët rriten shpejt dhe prindërit papritur e gjejnë veten vetëm edhe në festa. Megjithëse është vetëm një reklamë k
Pas 80 milionë vitesh, shkencëtarët zbulojnë kontinetin e varrosur Shkencëtarët kanë zbuluar një “kontinent të harruar” gjigand të quajtur Mauritia, i fshehur poshtë ishullit të Mauritius
Këto mbetje i përkasin një shtrige Historia është e mbushur me ekzekutime femrash të dyshuara si praktikante të magjisë së zezë. Së fundmi arkeologët be
Foshnja mbijeton e varrosur për 9 orë Një foshnjë 5-muajshe mbijetoi mrekullisht për më shumë se nëntë orë, pasi ishte varrosur nën një grumbull shkopinjsh dh
Qeni asfaltohet (FOTO LAJM) Kjo foto tregon një qen të ngordhur, i cili është varrosur i gjallë nga asfalti i nxehtë nga një ekuipazh ndërtimi. P
E tmershme, të vdekurit në Korçë nxirren nga varri për të varrosur të tjerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës. Mësohet se pranë varrezave të qytetit janë parë eshtra njerëzish
Qytetarët alarmojnë policinë për një fëmijë të varrosur në QKUK Ekipet e policisë dhe krimteknikës i janë përgjigjur një thirrje të qytetarëve, pasi dyshohej se një trupi i një fëmije
Misteri për varrin e Saddam Hussein: Ku ndodhen eshtrat e tij 12 vjet pas vdekjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Pretendimi, gjyshi i Haradinajt është varrosur në Beograd Analisti i njohur serb Dushan Janjiq ka dhënë detaje interesante për gjyshin e Haradinajt duke thënë se ai është i varro
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Flet babai i sarandjotit që u vra në Kolumbi: Trupin nuk e sollën në Shqipëri Eqerem Lagjaj, babai i Andrea Lagjajt, shqiptarit që mbeti i vrarë në Kolumbi pak ditë më parë, ka folur për mediat.
UÇK duke varrosur ushtarët serbë të vrarë në Koshare (VIDEO) Sot bëhen 19 vite nga beteja më e lavdishme e UÇK-së. Beteja e Koshares e zhvilluar më 9 prill të vitit 1999 në kuadë
Çudisin italianët: Një grua lindi pasi ishte varrosur, kemi prova të forta (FOTO LAJM) Studiuesit kanë arritur në përfundime të pabesueshme nga analizat që i kanë bërë skeletit të një gruaje që ishte varrosu
Nuk u dhanë para, kanibalët e tmerrshëm hanë dhe përdhunojnë çiftin (FOTO LAJM) Një çift brazilian u vra në shtëpinë e tyre, ndërsa u torturua brutalisht para vdekjes nga vrasësit të cilët hëngrën dis
Pas 18 vjetësh varrosen eshtrat e vogëlushes 6-muajshe të vrarë në luftë Familja Qelaj, shtatëmbëdhjetë vjet pas përfundimit të luftës, ka varrosur eshtrat e vogëlushes së tyre, Dafinës, e cila