999 rezultate për

varrosi

Rama bën deklaratën e fortë: Nëse hapim kufijtë, s’do kemi më vend të varrosim njerëzit! "Nëse ne hapim kufijtë dhe lejojmë kthimin në atdhe, ne nuk kemi më vend, për të varrosur njerëz jo si një Bergamo, as n
"Komunistët e dogjën me vajguri trupin e gjyshit", dëshmia rrëqethëse: Babai 13 vjeç shvarrosi kufomën “Pas këtij momenti, sapo u largua Bardha, në prezencë të gjithë mirditorëve të atyre fshatrave që i kishin sjellë me det
Varrosi me duart e saj foshnjen, ndërron jetë simboli i vuajtjes së të burgosurve të komunizmit Gjelë Gjikola, një ish e burgosur në kampin e Tepelenës, që u kthye në simbol të mbijetesës pas internimit nga komunistë
E pazakontë, prindërit "varrosin" fëmijët për së gjalli Fëmijët me aftësi të kufizuara në Indi janë "varrosur" të gjallë nga prindërit e tyre pasi mendonin se mund ti shëronin.
Vrau dhe varrosi foshnjën e sapolindur në oborr, prindërit zbulojnë anën e errët të 20-vjeçares Brooke Richardson, 20 vjeç, u akuzua për vrasjen dhe varrimin e foshnjës së saj të porsalindur, të cilën e quajti Annabe
Inspirim për të huajt, këngëtarët bullgarë vjedhin super hitin e Noizy-t dhe Varrosit (VIDEO) Në vitin 2018 dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Varrosi sollën për publikun këngën “Meksikana”. Kënga e tyre u
E vrau dhe e varrosi punëtori i ndërtimit, gjenden pas 16 vitesh eshtrat e mësuesit Eshtrat e një mësuesi, i cili u zhduk prej më shumë se 16 vjet më parë në Kinë, janë gjetur të varrosura nën shkollën ku
Pak ditë pasi varrosi babain dhe xhaxhain, Astmer Bilali rikthehet në Shkodër Nën masa të rrepta sigurie, ish-kampioni i boksit, Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. Kujtojmë se pak ditë
Serbët zhvarrosin trupat e familjarëve në Prishtinë, duke i çuar në Serbi Varrezat ortodokse të serbëve në Prishtinë janë duke u zbrazur gjithnjë e më shumë, pasi familjarët e tyre po i bartin t
"Po varrosim qeverinë", ideja epike e protestuesve (FOTO LAJM) Të rinjtë e FRPD kanë hedhur karafila para parlamentit dhe kanë ndezur qirinjtë, në shenjë simbolike. Ata shprehen se
Varrosi 300 persona me baltë, pamje të frikshme të shkatërrimit të digës në Brazil (VIDEO) Pamje dramatike janë publikuar nga shembja e digës në Brazilin jugor në një minierë hekuri, i cili la mbi 300 njerëz të
Hanë mish majmuni dhe të vdekurit i varrosin në këmbë, njihni fisin më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Ata hanë mish majmuni dhe i varrosin njerëzit në këmbë dhe jo shtrirë. Fisi Raute në Nepal është një ndër më të çudi
Pas formimit të ushtrisë, serbët varrosin diçka (FOTO LAJM) Serbët asesi nuk po mund ta kapërdijnë faktin se Republika e Kosovës është bërë sot me Ushtri. Sipas tyre, akti i kri
Familjarët e terroristit grek s'kanë më pretendime: Na jepni trupin ta varrosim Kunati i Kostandinos Kaçifas, Vangjelis Saqelaraqis, mbrëmjen e së premtes ishte i pari anëtar i familjes që u prononcua
Varrosi nënën, babain, motrën dhe vëllain: Dhimbja e Albit të mbetur i vetëm nuk përshkruhet (FOTO LAJM) Mes vajit, kujës e lotëve ata pak të afërm që i mbijetuan masakrës së djeshme në fisin Zykaj shoqëruan viktimat në banes
Hanë mish majmuni dhe të vdekurit i varrosin në këmbë, njihni fisin më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Ata hanë mish majmuni dhe i varrosin njerëzit në këmbë dhe jo shtrirë. Fisi Raute në Nepal është një ndër më të çudi
Ishte i fiksuar pas saj, burrin e varrosin sëbashku me makinën (FOTO & VIDEO) Një burrë u varros sëbashku me makinën e tij në një provincë të Kinës së veriut. Ai ishte i fiksuar shumë pas makinës
Historia rrëqethëse e shqiptarit, i vdiq vajza në duar dhe nuk e varrosi dot Duket sikur në fakt të hutuar nga puna dhe vrulli i jetës, njerëzit harrojnë se përtej luksit dhe mundësive të kryeqytet
Oriola e lidhur me Varrosin?! Detajet thonë po (FOTO LAJM) Prej kohësh Oriola Marashi është bërë pjesë e grupit OTR, ndërsa nuk kanë qenë të pakta lajmet që kanë qarkulluar lidhur
Menduam se i dashuri i Oriola Marashit ishte Varrosi, por gabuam (FOTO LAJM) Mes tyre u përfol shumë se pati një lidhje. Edhe pse tVetë dyja palët e mohuan pati disa arsye që i bëri të gjithë të