999 rezultate për

varrit

Thaçi homazhe pranë varrit të Adem Jasharit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me presidentin në detyrë të Republikës së Kosovës, Jakup K
Varri masiv, Shkupi zvarrit hetimet Ministria maqedonase e Drejtësisë po zvarrit përgjigjen ndaj kërkesës së bërë nga homologët kosovarë për nisjen e hetime
Arrihet pakti Serbi-Kosove per hapjen e varrit masiv Serbia dhe Kosova kanë arritur një kompromis për hapjen e varrit masiv të zbuluar disa ditë m&e
Berisha akuzon Rusinë e Serbinë për zvarritjen e zgjidhjes së statusit të Kosovës Kryeministri shqiptar Sali Berisha u tregua i vendosur sot në mbështetjen e Shqipërisë për pava