999 rezultate për

varrimin

Masakra në Librazhd, vajza merr pjesë në varrimin e prindërve, djali në spital Qyteti i Librazhd u trondit nga një ngjarje e rëndë, mbrëmjen e 6 shtatorit. 53-vjeçari Daut Gjokola i mori jetën gruas
Vdiq pasi mësoi arrestimin e së bijës, Janeva shkon në varrimin e nënës Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva natën kaluar e ka kaluar në Shutkë, pasi që ndaj saj mbrëmë u shqiptua masa e par
I dënuar me 35 vite burg, Kostandin Xhuvani merr pjesë në varrimin e të atit Kostandin Xhuvani rezulton i dënuar me 35 vite burg, për shkak të vrasjes së 5 personave ndër vite. Sot, drejtoria e
Bllokoi rrugën në varrimin e Kacifas, i refuzohet hyrja në Shqipëri ekstremistit grek I refuzohet hyrja në Shqipëri Kostas Dhimitropulos, një prej ekstremistëve grekë, të cilët bllokuan aksin rrugor Jorguca
Vdes një tjetër shqiptar në burgjet greke Një shqiptar ka ndërruar jetë në burgun e Patrës në Greqi. Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën e kaluar. Viktima
Flet vëllai i "dajes" nga Kosova: E kapën vetëm pse shkoi në varrimin e Admirit Ragib Hajdini është i arrestuar nga policia dhe dyshohet se bënte pjesë në grupin e Admir Muratajt që kryen grabitjen e
Secili në vende të ndyshme, detaje për varrimin e viktimave Kreshnik Krasniqi, të cilit dje iu vranë gruaja dhe nëna nga babai i tij dhe ky i fundit vrau edhe veten, ka njoftuar pë
Gazeta gjermane merr pjesë në varrimin e Murataj, dalin pamjet nga ceremonia (FOTO LAJM) Gazeta Bild, më e madhja në Gjermani, vazhdon t’i bëjë jehonë historisë së grabitjes në Rinas. Madje gazeta ka dërgua
Mes maleve të Tropojës, sa persona morën pjesën në varrimin e grabitësit Admir Murataj (VIDEO) Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit, Admir Muratajt, grabitësit që humbi jetën tre ditë më parë në n
Trazoi burgun 313 se nuk i dhanë leje për varrimin e vëllait, shpjegohen "Burgjet" Ditën e sotme ka patur një situatë të tensionuar në burgun e sigurisë të lartë në Tiranë, 313. Disa të burgosur kanë shk
Blindohet Shkodra, anëtari i grupit "Bajri" shkon për varrimin e babait Pasditen e sotme qyteti i Shkodrës ëshët blinduar nga forca të shumta policore. Bëhet e ditur se këto masa janë marr
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
"E veshur nuse", Don Gjergj Meta tregon dhimbjen në varrimin e Griseldës Arqipeshkvi i Mirditës Don Gjergj Meta, duket se është tronditur shumë nga lajmi për vrasjen e 17 vjeçares në Laprakë dy
Vëllezërit përgjaken në varrimin e babait, 6 të plagosur Gjashtë të plagosur janë dërguar në spital, ndërsa 10 të tjerë janë arrestuar pas një sherri mes vëllezërve në varrimin
500 pjesëmarrës dhe asnjë makinë në lëvizje, çfarë ndodhi në varrimin e "Il Padrinos" së Vlorës Ndërsa e gjithë vëmendja dje ishte përqendruar në Bularat ku po mbahej ceremonia mortore e ekstremistit grek, Kostandino
Shteti në këmbë, mbërrijnë autobusët e parë me grek për varrimin e Kacifas (VIDEO) Ashtu siç ishte paralajmëruar, në Kakavijë kanë mbërritur edhe shtetasit e parë grek të cilët duan të marrin pjesë në va
Me vajtues si në tragjeditë greke, ky është burri që do të këndojë në varrimin e ekstremistit (VIDEO) Familjarët dhe persona të interesuar janë duke e kthyer në një agjendë politikë ceremoninë e varrimit të ekstremistit gr
Ua tregojmë qefin shqiptarëve! Ekstremistët grekë organizohen për varrimin e terroristit që sulmoi policinë Ndërkohë që familjarët janë duke u përgatitur për të kryer ritet mortore të terroristit që sulmoi me armë policinë, shum
Vrau prindërit dhe motrën, i afërmi rrëfen sjelljen e vajzës në varrimin e tyre (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme e Maqedonisë ka konfirmuar pasditen e djeshme në një deklaratë se autorja e masakrës së Dibrës së
Biznesmeni Lazim Destani merr pjesë në varrimin e veprimtarit Adem Demaçi Veprimtari kombëtar Adem Demaçi ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare, të enjten, më 26 korrik, në shtëpinë e tij në Prisht