999 rezultate për

varri

Arkani shfaqet pranë varrit duke pozuar (FOTO LAJM) Sërish po bëhet fjalë për teorinë që krimineli Zhelko Razhnatoviq, i njohur i Arkan, ka falsifikuar vdekjen e tij, shkru
Detaje nga ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar miqtë dhe të afërmit se varrimi i babait të tij, të ndjerit Hilmi H
Komuna në Itali merr përsipër varrimin e 20-vjeçares shqiptare Pavarësisht familja e Anxhela Meçani kërkon trupin e saj në Shqipëri, komuna e Moncalierit ka bërë të ditur se do të mar
Tragjike, Anxhela e vrarë në Itali nuk kishte ardhur as për varrimin e nënës Anxhela Meçani u vra në rrethana ende të paqarta disa ditë më parë në Torino, ndërsa familjarët nuk mundet që të tërheqi
Ky është ministri serb që mori pjesë në varrimin e Fadil Vokrrit (FOTO LAJM) Ministri i Administratës Publike dhe Vetëqeverisjes Lokale i Serbisë, Branko Ruzic, ishte në mesin e shumë personalitete
FFK publikon agjendën e ceremonisë së varrimit Federata e Futbollit e Kosovës njofton se ceremonia e varrimit e Presidentit Fadil Vokrri do të zhvillohet nesër më 10 q
FFK publikon agjendën e ceremonisë së varrimit të Fadil Vokrrit Federata e Futbollit e Kosovës njofton se ceremonia e varrimit e Presidentit Fadil Vokrri do të zhvillohet nesër më 10 q
Zbardhet dita dhe ora e varrimit të Fadil Vokrrit Lajmin për varrimin e të ndjerit Fadil Vokrri e ka dhënë nënkryetari i FFK-së Agim Ademi. Ademi ka thënë se varrimi i
Vajza i vdiq nga kanceri, babai denoncon dhëndrin: Nuk erdhi as në varrim Historia e një nënë të re, ëndrrat e të cilës u prenë në mes, pasi humbi betejën nga një sëmundje e rëndë, është bërë so
Fshehu emrat dhe dënimet, zvarritet gjyqi kundër Elvis Roshit Prej më shumë se një muaji, gjykata e Tiranës ende nuk ka vendosur nëse do të pranojë kërkesën për gjykim ndaj ish kryeb
E pazakontë, tifozët i bëjnë varrin Marc Marquez-it Fansat italianë të Moto GP nuk kanë aspak simpati për pilotin spanjoll Marc Marquez, madje ata nuk janë treguar aspak m
E groposen kur ishte foshnje, ai viziton varrin pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Matthew Whitaker është jashtëzakonisht me fat që sot është i gjallë dhe për jetën e tij i detyrohet Azita Milanian, e ci
10 vjet pa të! Biznesmeni poston fotografi nga varri i Dritan Hoxhës Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha. Kjo ditë është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan Hoxh
Djali i dëshmorit shkon te varri, mesazh prekës për komandantët e pangopur (FOTO LAJM) Dëshmori Danush Kurtaj është nga shumë dëshmorët nga radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që ka dhënë jetën për liri.
E tmershme, të vdekurit në Korçë nxirren nga varri për të varrosur të tjerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës. Mësohet se pranë varrezave të qytetit janë parë eshtra njerëzish
I riu nga Skënderaj: Babë më fal por sot po nisem për në kurbet Petrit Dervishi është një djalë i ri nga Kopiliqi i Skenderajt. Babai i tij, Dauti, ra dëshmor. I mbetur pa njërin prind
E përdhunoi babai, vajza "dëshmon" nga varri për krimin e tmerrshëm (FOTO LAJM) James Elder mbajti dhe abuzoi të bijën Jamie-Leigh Craig në banesën e tij në Parkhead të Glasgout në shtator 2016 duke m
E zbulon gazetari italian: Hysaj është i PSG Gazetari italian Livio Varriale ka zbuluar të ardhmen e mbrojtësit shkodran të Napolit, Elseid Hysaj. Në Tëitter, ai
PDK zvarrit formimin e Komisionit Parlamentar për mësuesit turq Formimi i Komisionit hetimor për dëbimin e shtetasve turq nga Kosova, i cili ka dalë si rekomandim i miratuar nga Kuvend
Mbahet ceremonia e varrimit të policit Armend Trena Ka filluar ceremonia e varrimit të policit Armend Trena, trupit i së cilit u gjet dje pas më shumë se një javë kërkimesh