999 rezultate për

varri

Pamje nga ceremonia e varrimit të George Floyd (VIDEO) George Floyd i cili vdiq pas arrestimit nga policia në Minneapolis, do të varroset sot pranë nënës së tij në Houston Tek
I preu kokën bashkëfshatarit në mes të Korçës, vetëvaret në burg autori Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Korçë, ku Zamir Topi i preu kokën bashkëfshatarit të tij në mes të tregut.
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
Dorëheqja e mundshme e Vjosa Osmanit nuk mund të zvarrisë formimin e qeverisë Seancën për votimin e qeverisë së re, nuk mund të pengojë dorëheqja e mundshme e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Në
Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
Duke qarë edhe duke u përqafuar, ky është varrimi i pazakontë i pandemisë Vajtuesit u panë duke shtrënguar duart, duke u përqafuar dhe duke qëndruar në grup ndërsa kortezhi i varrimit u nis për
Valltari i arkivolit: Do të doja ta çoja Ronaldinhon te varri i tij Benjamin Aidoo, njeriu që qëndron pas memeve virale duke vallëzuar me arkivol, thotë se ai do të ishte i nderuar që ta ç
Mjeshtër në grabitje, shqiptarët çajnë murin dhe zvarriten për të mos rënë alarmi (VIDEO) Kwto pamje, bwnw tw mundur arrestimin e dy shqiptarëve nga autoritetet italiane në Torino. Bëhet fjalë për dy grabitës,
I jepet lamtumira Maks Velos Është përcjellë për në banesën e fundit nga një grusht njerëzish arkitekti dhe piktori i shquar Maks Velo. Varrimi i tij
U varros nga i biri, momenti kur policia nxjerr të gjallë nga varri të moshuarën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku policia ka zhvarrosur një grua të moshuar të varrorur të gjallë nga i biri.
Ekzekutoi dy vëllezërit dhe i shkoi në varrim, si u fsheh Altin Ndoci nga familjarët Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e vëllezëeve Haxhia, ku mësohet se autori i dyshuar Altin Ndoci, ka marrë pjesë në v
I dyshuari për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia dënohet me burg: I kisha të afërm, i shkova në varrim Gjykata e Durrësit dha sot masën “arrest me burg” për dy autorët e dyshuar të dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe Besmir
Shqiptarët në Itali thyejnë karantinimin për të shitur "mall": Isha në një varrim Policia italiane ka vënë në pranga 3 shqiptarë në dy aksione të ndryshëm, pasi janë kapur duke shitur drogë. Në rasti
Haradinaj letër Lajçakut: Mogherini e dëmtoi Kosovën, po zvarritet qëllimisht procesi i dialogut Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një letre i ka bërë të ditur përfaqësuesit Specia
Nëna e 9 fëmijëve ndërron jetë në Tiranë, asnjëri prej tyre nuk merr dot pjesë në varrim Pandemia e COVID-19 ka bllokuar kufinjtë dhe njerëzit kanë mbetur të ndarë dhe të izoluar në banesat e tyre. Mësohet
Shqiptari dërgon video nga Spanja, gruaja me koronavirus varritet për të marrë frymë (VIDEO) Koronavirusi ka mbërthyer botën. Kjo video vjen nga një shqiptar që jeton në Spanjë ku tregon një grua e cila ka shumë v
COVID-19/ Vatër e rrezikshme në Has, vajza infektoi prindërit e mori pjesë në varrimin e gjyshes Pavarësisht se veriu i Shqipërisë u duk sikur po rezistonte ndaj koronavirusit, sot janë zbuluar vatra të reja edhe në k
66 vjeçari që vdiq nga koronavirusi varroset me vetëm 3 vetë, momenti kur dezifenktohen rrugët (VIDEO) Ditën e djeshme u shënua viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri. 66 vjeçari nga Lushnja është dërguar për në ban
Morën pjesë në një ceremoni varrimi: Një grua e konfirmuar dhe një burrë i dyshuar në Durrës Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rrakacolli konfirmoi katër raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Një pjesë e mirë
Detaje për personin me koronavirus: U dha dorën të gjithëve në varrim! 28-vjeçari me inicialet P.K është pacienti i parë në Shqipëri i infektuar nga koronavirusi. Ai ka ardhur nga Firenze