999 rezultate për

varri

Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Basha nga takimi në Prishtinë: Jam nip Kosove Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon vizitën në Kosovë, ku do të takohet me kryetarin e Komunës së Prisht
Koronavirusi i merr jetën 56 vjeçarit në Kosovë Një punëtor 56-vjeçar i Korporatës Energjetike të Kosovës ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Lajmin
Zvarritet dosja "e nxehtë" e Llallës, gjykata e shtyn çështjen në nëntor Ka përfunduar seanca për Adriatik Llallën, shqyrtimi i dosjes së të cilit u shty për në nëntor. Avokati kërkoi kryerj
Zvarritet projektligji për pandeminë në Kosovë, shkak inatet politike Puro politik po konsiderohet mungesa e shqyrtimit të projektligjit për pandeminë nga Qeveria Hoti. Ndonëse ka rreth një
Morën pjesë në një varrim, dy kuksianë me COVID-19 sillen më urgjencë në Tiranë Dy qytetarë nga Kukësi janë dërguar me urgjencë në Tiranë pasi dyshohet se janë të prekur nga COVID-19. Dyshohet se d
Zotohet Tahiri: Zvarritja nuk është më drejtësi Saimir Tahiri ka deklaruar para gjykatës se drejtësia e vonuar nuk është drejtësi. Tahiri tha se ka hequr dorë nga gj
Basha reagon pas Yuri Kim: Çdo vonesë dhe zvarritje e GJK na mban larg BE-së Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së Yuri Kim për emërimet në Gjykatën Kushtetuese duke thënë se funk
Terror i gjallë në Bulqizë: Maskat me armë në dorë hynë në lokal e zvarrisin 25 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në Bulqizë. Në fshatin Gjoricë, Bulqizë në një lokal të fshatit mësohe
Lala zbërthen njohjen e Noizy-t me Billën: Ishte në varrimin e tij Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për "Opinion" se ka pasur takime me Billën duke sqaruar se víktima kishte miq edhe me
Shtyhet për në fundjavë ceremonia e varrimit të Moikom Zeqos, pritet të vijë i biri nga Amerika Ditën e sotme është ndarë nga jeta Moikom Zeqo, pasi nuk i mbijetoi dot sëmundjes së rëndë, prej së cilës vuante prej vi
Pamje nga ceremonia e varrimit të George Floyd (VIDEO) George Floyd i cili vdiq pas arrestimit nga policia në Minneapolis, do të varroset sot pranë nënës së tij në Houston Tek
I preu kokën bashkëfshatarit në mes të Korçës, vetëvaret në burg autori Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Korçë, ku Zamir Topi i preu kokën bashkëfshatarit të tij në mes të tregut.
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
Dorëheqja e mundshme e Vjosa Osmanit nuk mund të zvarrisë formimin e qeverisë Seancën për votimin e qeverisë së re, nuk mund të pengojë dorëheqja e mundshme e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Në
Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
Duke qarë edhe duke u përqafuar, ky është varrimi i pazakontë i pandemisë Vajtuesit u panë duke shtrënguar duart, duke u përqafuar dhe duke qëndruar në grup ndërsa kortezhi i varrimit u nis për
Valltari i arkivolit: Do të doja ta çoja Ronaldinhon te varri i tij Benjamin Aidoo, njeriu që qëndron pas memeve virale duke vallëzuar me arkivol, thotë se ai do të ishte i nderuar që ta ç
Mjeshtër në grabitje, shqiptarët çajnë murin dhe zvarriten për të mos rënë alarmi (VIDEO) Kwto pamje, bwnw tw mundur arrestimin e dy shqiptarëve nga autoritetet italiane në Torino. Bëhet fjalë për dy grabitës,