999 rezultate për

varr

Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
Ngjarje tragjike, adoleshentët torturohen, abuzohen dhe varrosen të gjallë në mesnatë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi në Solna, të shtunën në mbrëmje. Dy adoleshentë raportohet se janë abuzuar dh
U qëllua 27 herë me thikë në varreza, kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e Regis Runajt Regis Runaj i cili u masakrua pranë varrezave të qytetit të Elbasanit në 29 korrik është vrarë nga dy persona me të cilë
MAKABËR: Babai rreh për vdekje vajzën 3 vjeçare, e varros në pyll dhe e denoncon të zhdukur Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA, ku Howard Jansen ka rrahur për vdekje vajzën e tij 3 vjeçare Olivia Ann Jansen.
Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
Detajet rrëqethëse, 23 vjeçari u rrëmbye dhe e vranë tek varrezat në Elbasan Regis Runaj, 23 vjeçari që u gjet i pa jetë në afërsi të varrezave në Elbasan, dyshohet të jetë rrëmbyer dhe më pas të j
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Ky është "loku" i Peqinit që u gjet dje i vrarë pranë varrezave në Elbasan Ky është Regis Runaj, 23 vjeçari i njohur me pseudonimin "Loku" i Peqinit, i cili u gjet i vrarë pranë varrezave të qyte
La amanet të varrosej në Shqipëri, italiani i martuar me shqiptare gjendet i vdekur në banesë Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në kat
Basha nga takimi në Prishtinë: Jam nip Kosove Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon vizitën në Kosovë, ku do të takohet me kryetarin e Komunës së Prisht
Koronavirusi i merr jetën 56 vjeçarit në Kosovë Një punëtor 56-vjeçar i Korporatës Energjetike të Kosovës ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Lajmin
Sulmi ndaj ekspertit amerikan që paralajmëroi për koronavirusin, ç’ndodh në Shtëpinë e Bardhë Në një përpjekje për të hapur ekonominë Trump i ka dhënë zë ditët e fundit skepticizmit në lidhje me vlerësimet e disa e
Zvarritet dosja "e nxehtë" e Llallës, gjykata e shtyn çështjen në nëntor Ka përfunduar seanca për Adriatik Llallën, shqyrtimi i dosjes së të cilit u shty për në nëntor. Avokati kërkoi kryerj
Zvarritet projektligji për pandeminë në Kosovë, shkak inatet politike Puro politik po konsiderohet mungesa e shqyrtimit të projektligjit për pandeminë nga Qeveria Hoti. Ndonëse ka rreth një
Morën pjesë në një varrim, dy kuksianë me COVID-19 sillen më urgjencë në Tiranë Dy qytetarë nga Kukësi janë dërguar me urgjencë në Tiranë pasi dyshohet se janë të prekur nga COVID-19. Dyshohet se d
Ngatërrohen arkivolët: Në vend të një gruaje, në Roskovec varroset një burrë! Mbrëmjen e së hënës u denoncua një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është varrosur një burrë.
Zotohet Tahiri: Zvarritja nuk është më drejtësi Saimir Tahiri ka deklaruar para gjykatës se drejtësia e vonuar nuk është drejtësi. Tahiri tha se ka hequr dorë nga gj