999 rezultate për

varr

Ceremonia e varrimit të Maradonës do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë së Argjentinës Argjentina do të mbajë tre ditë zie dhe Qeveria do të organizojë ceremoninë mortore të Maradonas, sipas Presidentit Albe
U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
Dyshohet se gjenden trupa të shqiptarëve të vrarë, heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi Zyrtarët serbë nuk i kanë kushtuar vëmendje as lajmit për zbulimin e një varreze të re masive në Serbi, ku besohet se gj
Terroristi i sulmit në Vjenë ende i pavarrosur, nuk pranohet në dy vende Kujtim Fejzullahi, terroristi i cili u vra nga policia gjatë sulmit në Vjenë të Austrisë ende nuk është varrosur. Gaz
Prekëse, Biden viziton varrin e të birit pasi fitoi zgjedhjet Pasi u konfirmua si presidenti i ri i SHBA-ve, Joe Biden e ka nisur ditën e sotme me një vizitë nga kisha tek varri i dj
Në mes të varrazave, kjo pamje ka frikësuar mijëra banorë (FOTO LAJM) Mijëra banorë të qytezës Boldavin në Afyon të Turqisë jetojnë prej muajsh me frikë për shkak të një të çare të madhe të
Rrëfimi tek varri zbuloi tradhtinë: Vëllai vret vëllain pas lidhjes me kunatën në Turqi, abortohet fëmija Bëri disa vite burg pasi vrau një burrë që bashkëshortja e gënjeu se e kishte përdhunuar. Ndërkohë që ishte në burg, e s
Vdekja e Konstantin Katsifas, mediat greke: Shqipëria po varros dosjen! Sot bëhen dy vjet nga vrasja e Konstantinos Katsifas nga forcat RENEA pas të shtënave të vazhdueshme të tij në fshatin B
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna hedh dyshimet e forta për trupin Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj
Fantazma shfaqet në varrezën skoceze, fotografia duket autentike Një fotograf çek postoi një foto nga një varrezë skoceze në Reddit, e cila shkaktoi një vëmendje të madhe të publikut.
Këto janë 8 varret më të famshme në botë (FOTO LAJM) Vizita në varreza nuk është kurrë diçka e bukur dhe nuk mund ta quash vendin ku prehen të vdekurit si atraksion turistik
Gjiknuri akuza opozitës: Jo kërkesa të njërës palë, doni të zvarrisni procesin Mazhoranca dhe opozita e bashkuar nuk kanë mundur të bien në një mendje deri më tani në mbledhjen e Këshillit Politik që
Tërhoqi zvarrë qenin nëpër Tiranë, goditja në zemër i merr jetën autorit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë videoja tronditëse e një qeni i cili po zvarritej nga një makinë në ecje. Për kë
Varre të shkatërruara dhe çdo gjë e përmbytur, çfarë la pas cikloni që goditi Greqinë (FOTO LAJM) Cikloni që përfshiu shtetin fqinj, Greqinë la pasoja të mëdha në tre ishujt Kefalonia , Ithaca dhe Zakynthos. Sikurse
E la për mbesën e saj, flet ish-gruaja e Hulk: Sikur varrosa vajzën time të gjallë (FOTO LAJM) Ish-gruaja e Hulk ka folur ashpër ndaj mbesës së saj, e cila u martua me yllin e futbollit brazilian Hulk. Ajo tha se
U zunë pa maska në fytyrë, i detyruan të hapin varre për viktimat nga koronavirusi Anti-maskuesit e kapur pa një maskë fytyre u detyruan të hapnin varre për viktimat e koronavirusit, sipas raporteve në I
"Një mik po më bën varret e fëmijëve", Albert Cara flet pasi humbi gjithë familjen në tërmetin e nëntorit Tërmeti i 26 nëntorit preu në mes shumë jetë dhe la shumë familje në zi. Një nga familjet më të prekura, ishte famil
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të